• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1141
    LSzZ-1+ i Peltor Comtac XP powinny dać radę, połączenie te jest stosowane na przykład w CSN FSB 1SSN Jessentuki.
  2. # 1142
    Jak wspomniał Rabbit najlepsza opcja to LSzZ-1+ pod ochronniki słuchu. Na komisie jest replika.

    Teoretycznie Kiwier RSP także zmieści Peltor Comtac II, ale mocno na wcisk i nie jest to wygodne. Jest też RBR Mk2 i Peltory się mieszczą.
  3. # 1143
    W 6B7-1M czy 6B47 mieszczą się słuchawki nisko-profilowe typu Peltor 6S, sprawdzałem osobiście.
  4. # 1144
    Witam

    Otóż złożyłem taki set inspirowany FSB w Dagestanie 2014+ i chciałem się zapytać czy nadaję się to do czegoś?

    -Kiver RSP
    -Peltor Comtac XP
    -Defender skrytnik
    -TT MK2
    -pas J-Tech
    -IRT Fortress czarny
  5. # 1145
    Tak bardzo dobry zestaw. Pochwal się jakas fotka :)
  6. # 1146
    Jak uda mi się skompletować zestaw to bardzo chętnie. Teraz chciałem się zorientować czy taki set ma sens, ale dzięki za odpowiedz :P
  7. # 1147
    W takim razie jeśli jeszcze nie kompletowałeś to polecam zamienić Skrytnika na Semi-molle, TT Mk2 na J-Tech Mk2.
    Najlepiej to wogóle pasowałby Emerald :D
  8. # 1148
    Nad Emeraldem myślałem i najprawdopodobniej wymienię skrytnika na niego. Jeśli chodzi o J-Tech MK2 to raczej nie będę się śpieszył z wymianą mojego TT :] Swoją drogą obiło mi się kiedyś o uszy, że Mk2 od ANA jest nowym kontraktem dla FSB jest to prawda?
  9. # 1149
    Tak, ANA nowy kontrakt ale 2014 to J-Tech
  10. # 1150
    Gdyby tylko budżet pozwalał to bardzo chętnie, niestety teraz muszę odpuścić :/