• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 241
    a ja chodze w Staniku typu II xD i też dobrze jest.
  2. # 242
    Ja miałem stanik II przez prawie rok i mi się trochę przejadł ;-D
  3. # 243
    Amerykanskie jednostki specjalne maja podejzewam jeszcze wiekszy wybór.
  4. # 244
    No domyślam się że Amerykanie jak i Brytyjczycy mają też od groma kamizelek. Ale bardziej obchodzi mnie rosyjski sprzęt :-)
  5. # 245
    Tyle że te "smiersze, jegery itp super pr0 stuff" to nie noszą spadochroniarze, tylko specki.
  6. # 246
    A można by prosić o trochę zdjęć tych chestów bo z wyglądu to ich nie kojarze.
  7. # 247
    Akurat zdjęcia tych kamizelek można bardzo łatwo znaleźć na forum, wystarczy poszukać.
  8. # 248
    Bardzo mi pomogłeś ale niestety nie mam całego dnia na siedzenie i przeszukiwanie forum
    •  
      ADi
    • 2009-11-27 *
    # 249
    "Tyle że te "smiersze, jegery itp super pr0 stuff" to nie noszą spadochroniarze, tylko specki."
    No i wśród terrorystów Czeczeńskich - w teatrze Moskwieskim - też znalazł się jeden Eger.
    Bo jest Pro i dlatego ja go noszę - stać mnie ,jestem oficerem liniowym. ;)
  9. # 250
    A taki zwykły biedny szeregowy piechoty (chodzi mi o czasy dzisiejsze) to jaki stanik może mieć?
    • Edi
    • 2009-11-27
    # 251
    żony
  10. # 252
    Autor cytatu: BorysBardzo mi pomogłeś ale niestety nie mam całego dnia na siedzenie i przeszukiwanie forum

    Najwyraźniej Kazik też nie ma całego dnia na wyszukiwanie i siedzenie. Albo. Jest tak leniwy jak inni użytkownicy.

    Autor cytatu: BorysA taki zwykły biedny szeregowy piechoty (chodzi mi o czasy dzisiejsze) to jaki stanik może mieć?

    Może mieć każdy, ale jak biedny to pewnie go nie stać.
    Podstawowym armijnym wyposażeniem jest rodzina 6Sz9..i wyżej. A w jednostkach regularnych raczej jest regulaminowo.

    Edytka.
    Autor cytatu: Ediżony

    Dobre, dobre. Spadłem z krzesła! Ale mi poprawiłeś humor...
  11. # 253
    xD to tylko na granty bo magazynki by wypadaly z miseczek. Moze archaiczne Staniki typu II albo M23
  12. # 254
    Borys - Gdybyś pytał o foto np. 6Sz112, czy czegoś takiego to bym poszukał, ale znaleźć wymienione rzeczy to jedynie kwestia wpisania ich nazw w wyszukiwarce.
  13. # 255
    Aha czyli stanik typ 2 by pasowałby mniej więcej?
  14. # 256
    Pasowałby do czego?
    edit
    A widzę pytanie... To nie, nie pasowałby. Tego grata już się nie używa. Zresztą Yakarov Ci napisał, że w użyciu są kamizelki 6SZ[X].
  15. # 257
    Dobrze a można prosić o zdjęcia i czy bywają one dostępne na allegro?
  16. # 258
    Jak sobie wklepiesz w szukajce 6sz92 to znajdziesz, podobnież w guglu. Na allegro nie bywają, do dostania tylko za granicą, np. u Dymitriego z S-P.
  17. # 259
    Aha czyli tak typ2 za stary jeger lub smersh za nowy 6sz92 niedostępny super.
  18. # 260
    Jak niedostępny? Dostępny i to szeroko, ale nie w Polsce, co za problem kupić za granicą?
  19. # 261
    Kup co ci się podoba, srsly.
    •  
      Foox
    • 2009-11-27
    # 262
    Autor cytatu: BorysAha czyli tak typ2 za stary jeger lub smersh za nowy 6sz92 niedostępny super.

    Szmersze widać w zestawieniu z florą, więc pasuje.
  20. # 263
    No ale to raczej nie "zwykła" piechota.
  21. # 264
    Ok czyli kupie sobie smersza jegera lub łazutczika będę bardziej niezwykłą piechotą typu WDW lub specnaz dzięki za pomoc
  22. # 265
    To już lepiej Pioniera ...
    •  
      Geno
    • 2009-11-28
    # 266
    Ja używam Smersza do flory bo mi się wydaje wygodniejszy od Sz92.

    http://img43.imageshack.us/i/dokawalerii.jpg/
  23. # 267
    tylko ze smersh troche kosztuje
  24. # 268
    Sz92 też ;F pioniery też, tak samo łauczniki itp więc albo troche zapłacisz albo jak mowiłem archaiczny stanik typu II którego już nikt niużywa. ale Żeby byl ;o
  25. # 269
    aha czyli zebrać kase i wydać a i czy smersh z redzona jest podobny do używanych dzisiaj
  26. # 270
    Podobny jest, ale nikt tego nie używa. Za cenę kopii Modoxu można dostać nowego oryginalnego od SSO.