Ukraina zobowiązała się informowania Rosji o eksporcie do Gruzji przenośnych zestawów przeciwlotniczych. Kijów nadal odgrywa kluczową rolę w dostawach uzbrojenia dla Tbilisi.

Więcej »

W sklepie RedZone pojawiły się nowe produkty w ofercie, a część asortymentu posiada obniżone ceny. Do nowych produktów możemy zaliczyć Sztorm produkcji Spławu (oddzielnie spodnie, oddzielnie kurtka) oraz mundur Modoksu WIteź.

Więcej »

W księgarniach pojawiła się nowa książka Andrzeja Sapkowskiego o tytule "Żmija". Akcja książki osadzona jest w Afganistanie podczas interwencji wojsk radzieckich, jednak autora nie odszedł od swoich korzeni i sam książkę określa jako "fantastyka".

Więcej »

Na stronie GRH "Razwiedki" w końcu pojawiłą się galeria z naszego pobytu na VI Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Militarnych, który odbył się w Bornym Sulinowie w dniach 20-23 Sierpnia 2009.

Więcej »

W ofercie Taiwangun pojawił się RPK-74 produkcji Cyma oznaczony jako CM.051. Cena 899zł.

Więcej »

Firma Silesia Factory włączyła do oferty nowe produkty. Tłumik dźwięku TGP-1 dostępny jest w dwóch wersjach: z gwintem 14mm "-" oraz z gwintem 22mm "+". Pierwsza wersja kosztuje 183PLN, druga 190PLN.

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.