• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Bedac na pokazie rosyjskiej piechoty morskiej natknolem sie na oficera mowiacego calkiem niezle po polsku.Jak mi powiedzial po szkole zucili o do Polski spedzil tam rok i tak nauczyl sie polskiego z mojej 4:30 rozmowy dowiedzialem sie wszystkiego o wyposazeniu a nawet kilka bardzo ciekach rzeczy jak okazalo sie potem wielu zolnierzy rosyjskich gra w asg czy paintbal (co smiesniejsze najpopularniejsze do paintbala sa tak helmy z przylbica typu alpha)

    gdy wysepilem juz wszystkie suweniry ow oficer pokazal mi nowy maskalt ,ktory dostali na przetestowanie niestety nawet on nie znal nazwy kamo

    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_01.jpg
    http://img294.imageshack.us/i/img0801s.jpg/


    pozatym dowiedzialem sie ze na abakan an 94 to gowno i maja zamiar zamienic akn 74 na aek 108
    ponoc sv 98 nie jest takie ok jak by sie wydawalo i komandosi wola awm
    co dziwne na pixelowa flore mowia w ich slangu matemat flora co w wytlumaczeniu oznaczalo matematyczna od tego ze kwadratowa bo projektowali go pijani

    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_02.jpg

    jezeli zdjecia nie zadowalaja posiadam zdjecia wszystkich broni jakie tam mili a troche bylo i zdjecia zolnierzy i innych oficerow oraz okretow z bardzo bliska /jestem w stanie odpowiedziec na pytania dotyczace wyposazenia widocznego na zdjeciach .

    PS:pisanie tego na szweckim laptopie wymusilo brak polskich znakow itp z gory przepraszam :)
  2. # 2
    Kamuflaż wyglądający na pierwszy rzut oka na SURPAT. Choć kolorystyka bazy nieco inna. Jak by nie było, SURPAT od jakiegoś czasu przewija się przez jednostki specjalne FR. A tu jakby rozwinięcie.
    Napisz coś więcej co tam słychać.

    Co do SW98 to z relacji znajomego, jest to fajny karabin więc ile użytkowników tyle opinii. Choć podobno bardziej sportowy niż bojowy.

    P.S. Zapodaj zdjęcia. Zwłaszcza floty.
  3. # 3
    Tak, tak, zdjęcia chcemy.

    W jakim mieście odbywał się ten pokaz?

    Tak w ogóle miło, że dzielisz się wrażeniami z pokazu :)
    •  
      ADi
    • 2010-05-09
    # 4
    Pozazdrościć wyprawy.

    Tak jak pisał Kazik i Yakarov - miło by było jak byś pokazał wszystkie zdjęcia.
  4. # 5
  5. # 6
    Postaram sie jak najszybciej pokazac wam co widzialem ale potrzebuje czasu bo ni mam wszystkich zdjec przy sobie.

    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_03.jpg

    na zdjeciu zdjecie z bliska zolnierza ,z ktorym jestem na zdjeciu powyzej

    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_04.jpg
    dane taktyczne wyzutni storm 2 na okrecie
    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_05.jpg
    na zdjeciu wyzutnia z wlazow po bokach wylaniaja sie 2 magazynki z rakietami oraz tam sie laduja spowrotem jak witdac trwa to 60 sek
    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_06.jpg
    oraz zdjecie samego wlazu
  6. # 7
    Okret zostal zbudowany w Polsce w roku 83 w Gdansku
    nazwa: ksr leningrad (co do tego ksr nie jestem pewien)

    zdjecie motorowki bedacej na okrecie
    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_07.jpg

    poza tym okret jest uzbrojony w 2 dziala
    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_08.jpg
    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_09.jpg

    jak sie dowiedzialem zadnej hi technologi w tych dzialach nie ma wszytstko jest na optyczne celowniki ale za 1 rok maja to modernizowac i wsadzic elektronike jak narazie tylko wieksze okrety sa modernizowane.
    Napewno bedziecie sie zastanawiec dlaczego pod dzialem jest taka dziwna jakby stopiona warstwa ,odrazu uspokajam to tylko pianka montazowa wypelniajaca luke pomiedzy platforma a dzialem
    http://img294.imageshack.us/i/img0760u.jpg/

    ./uploads/morpiech/grzeniu111/visiting_morpiech_10.jpg
    oraz dane taktyczne