• Kategorie

Подобные

Podobne

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 91
    Autor cytatu: Potfur nie da się zrobić.


    Nie ma czegoś takiego u mnie w słowniku. :)
    Kiedyś usłyszałem, ze do PKM nie da rady wsadzić v 3 i co da radę :)
    •  
      ADi
    • 2010-10-14
    # 92
    Potfur , jak skończysz zrób zdjęcia bo zastanawia mnie jak chcesz połączyć te elementy. ^^
  2. # 93
    Zdjęcia na picassie - jak coś dojdzie to dorzucę - następny w kolejności - oryginalny chwyt pistoletowy :)

    Do atrapy suwadła użyto następujących elementów:
    - suwadła od Boyi,
    - krzywego wyciora,
    - kawałka starej lufy wewnętrznej
    - krzywej sprężyny głównej gearboxa
    - super glue :D

    Na pierwszym zdjęciu w albumie widać różnicę w wycięciu GB między moim a Kazika.
    Niestety jest to cyma - przez inną lufę zewnętrzną, magi od ostrego nie wchodzą - trzeba nad tym popracować :)
    •  
      bari
    • 2010-10-14
    # 94
    A ja chciałbym się zapytać, co to są za chwyty silnikowe w tych replikach - u Kazika śliwkowy, u Potfora bakelitowy. Jakich to firm?
  3. # 95
    U mnie jest "Yakarov GMBH" :)
    •  
      bari
    • 2010-10-14
    # 96
    Czyli klejony z prawdziwków?
  4. # 97
    Nie, raczej nie - a przynajmniej nie wygląda na takowy.
  5. # 98
    U mnie jest chwyt VFC.
    •  
      bari
    • 2010-10-15
    # 99
    Ja przy VFC miałem czarny :/ . Ten taki ładniejszy, znaczy się obydwa takie ładniejsze :).
  6. # 100
    A jaką miałeś replikę? Bo śliwkowe chwyty w VFC były (są) w modelach AK-74, AK-74N, AKS-74 i AKS-74N (czyli bez AKS-74UN). Reszta ma albo czarne, albo bakelitowe (AIMS, AKM, AKMS - nie wiem jak AKMSU, jeśli w ogóle jest produkowany).
    •  
      ADi
    • 2010-10-15
    # 101
    Potfur , u ciebie z założoną pokrywą zamka w ogóle nie widać ,że masz tam GB?
  7. # 102
    Nic a nic, pusta przestrzeń. Dopiero gdy człowiek wie czego szukać, to przy odpowiednim ułożeniu zauważy. Jeśli jednak pomaluję go na czarno - problemu nie będzie :D
  8. # 103
    Skoro już jesteśmy w temacie suwadła, czy mógłby mi ktoś powiedź ile milimetrów ma gwint tłoka gazowego
    •  
      bari
    • 2010-10-15
    # 104
    No właśnie AKS-74UN, które Sop-PeL sprzedawał. W mojej Cymie mam taki pseudo bakelit, ale to nie to co bym chciał. Tak mi po głowie lata, aby sobie z prawdziwków posklejać.
  9. # 105
    Yakarov kiedyś takie coś robił, gdzieś w topicu jest opis jak to robić.
  10. # 106
    A nie macie dojścia do kogoś, kto mógłby zrobić sklejkowy chwyt z obejmą na górze charakterystyczny dla radzieckich AKMS-ów? G&H odpada.
    http://www.rusmilitary.com/images/ak47_pistolgrip.jpg
    •  
      ADi
    • 2010-10-26
    # 107
    Narodzie,
    orientuje się ktoś czy jest produkowana stalowa lufa zew. pasująca do AKMS Cymki?
  11. # 108
    Też bym taką przytulił, tyle że wytoczoną pod wymiar do oryginalnego kolanka i obsady muszki.
    •  
      Gilo
    • 2010-10-28 *
    # 109
    a jakby ktoś tak jeszcze toczył lufy do RPK to już w ogóle poezja, jeżeli chodzi o akmsa ponoć silesia factory zajmuje się takimi rzeczami
  12. # 110
    czyli jakbym chciał załozyć oryginalne kolanko gazowe i podstawę muszki z ostrej wersji w replice dboyi czy cymy to musze mieć nową lufę? na tą zwykłą alu nie da się założyć?
    •  
      bari
    • 2010-11-05 *
    # 111
    Heh. Da się założyć, ale ja mam stalową lufę i stalową podstawę. Jedno do drugiego sobie przyspawałem. Systema napisał, że włożył lufę BOYi-a bez szlifowania, nie napisał tylko, czy też stalowa czy aluminiową. Może aluminiowa jest jest węższa, a może wbił ją młotkiem po chamsku. A lufy od CM-40 (niewiem- aluminiowa albo znalowa)ja wcisnąć nie mogłem. No i alu do stali nie przyspawasz. Musisz kombinować z kołeczkami, albo klejem :).
    A kolanko gazowe? Pytałeś o replikę AK74. Że zapytam: skąd masz oryginalne kolanko od 74? :)
  13. # 112
    bari- nie jestem za metodą posługującą się chamstwem... Ale do rzezczy po prostu wchodziła na lufę cm.040c i tyle, nie ma co tu dużo mówić, po prostu dało się ją bezproblemowo nasunąć.
  14. # 113
    na allegro jest kolanko z beryla. wygląda tak samo jak z ak74
    http://allegro.pl/kolano-gazowe-do-beryla-lub-tantala-magazyn-i1293156646.html
    •  
      bari
    • 2010-11-05
    # 114
    Systema - sorki jeśli Cię uraziłem.
    A to kolanko- fakt przyciąć i od biedy mogło by być.
  15. # 115
    Bari- nic się nie stało oczywiście, tylko chcę zaznaczyć, że jak coś piszę na forum to nie po to by kogoś wprowadzić w błąd.
  16. # 116
    /lh/photo/5Zcew6Zv7NL_uXf3Cl7c6w?feat=embedwebsite
  17. # 117
    Jakiś opis wrzuć, żeby człowiek wiedział na co patrzy ;-) Bo wygląda całkiem fajnie.
  18. # 118
    Ak-105 boyi ze śliwką z tuły i AKS-74 też boyi z bananem mołota, drewnami od AKMa, domowej roboty zawieszeniem jednopunktowym, opaską i gumową stopką.
  19. # 119
    SWD A&K z kolbą i okładzinami CA i SWD CA z drewnami od ostrej lupa belomo 6x42 montaż też belomo.

    http://i.imagefra.me/6b4hw9dg


    Czy ja jestem rusofilem?????????????

    http://i.imagefra.me/cf6hwg5t



    nieeeeeeeeeeeeeeeee ;)

    od lewej

    SWD A&K, RPK-74 z oryginalną kolbą (od 74), PKM, AK-74 z kobrą i tgp-a
  20. # 120
    Ehh, szkoda że brak mi cierpliwości i zdolności by zbudować pekaśke :)