• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • cyp
    • 2012-04-10
    # 1
    Z racji, że na forum jestem świeży, chciałbym serdecznie przywitać wszystkich użytkowników! ;]

    A jeśli chodzi o maskałat, to: ma ktoś pojęcie gdzie to mogę dorwać? A może ktoś z was ma na sprzedaż? Szukałem na molotoku, soviet-propaganda (nie ma w stocku, napisałem do Dymitra, czekam na odpowiedź), redzone zamknięty, frontowiec mówi, że nie będzie bo Splav zakończył produkcję. Komisy itp. przejrzane. Zależy mi na tym maskałacie, jeśli ktoś ma, chętnie kupię za 300-400 zł.
  1. # 2
    Witamy :)

    Osobiście dawno nie widziałem nigdzie Leszija w żadnym z w miarę zaufanych sklepów. Jednak ponieważ już wszystko przeszukałeś, to jedyne co można chyba polecić, to umieszczenie jeszcze ogłoszenia tutaj w komisie (aby bardziej rzucało się w oczy). Nie żeby to było rozwiązanie na wszystkie choroby świata.
    • cyp
    • 2012-04-10
    # 3
    Umieszczone, zamieściłem zaraz po stworzeniu tego tematu.
  2. # 4
    Witaj. Taka mała uwaga. Nie wiem, po co Ci leszij; jeżeli do reko to rozumiem, ale jeżeli planujesz używanie go zgodnie z przeznaczeniem, to radzę sobie dać spokoj;)
    Pozdrawiam
    • cyp
    • 2012-04-11
    # 5
    No właśnie wczoraj słyszałem, że do maskowania średnio się nadaje i najlepszy jest Partizan. A szukałem go właśnie do tego.
  3. # 6
    Raz, że moim zdaniem źle maskuje (naszyte "liście" mimo wszystko tworzą dość regularny "szlaczek" wzdłuż ciała) dwa, że strach się w tym w ogóle czołgać. Siatka z którego jest to to zrobione to jakiś żart. Sam mam leszija, ale ja w terenie nie cackam się ze sprzętem i dlatego boję się po prostu go zakładać. Co najwyżej zwinąć i wsadzić w plecak, bo ew. można się nim przykryć przy okazji jakiejś zasadzki, czy zamaskować stanowisko. Tylko, że do tego lepiej się nada własnej roboty narzuta skonstruowana na zasadzie ghillie. Wszyscy lubimy ruski sprzęt, ale trzeba podchodzić do tego z głową. Na prawdę zainwestuj w partizana, albo partizana- m. Pozdrawiam.
  4. # 7
    Taka fajna dyskusja tutaj była, a później zrobiło się drugie "drogi rusie, co mam na siebie założyć" - dlatego dalsza część tematu przeniesiona do:
    http://rusmil.net/forum/discussion/998/19/drogi-rusie-co-mam-na-siebie-zalozyc-temat-cykliczny/#Comment_45607