• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Mam pytanie dotyczące maty do siedzenia. Czy nie przyszkadza ona zbytnio w poruszaniu? Planuję wykorzystywać ją w Airsofcie jako "snajper", więc nie będę się w niej poruszał non-stop, ale co jakiś czas chciałbym puścić się dłuższym sprintem.
  2. # 2
    Ja ją wsuwałem pod pas nerkowy jak biegałem, a jak było trzeba go spod niego wyciągałem. Wtedy nie przeszkadzała w ogóle, ale to zakłada, że masz tam jakąś wolną przestrzeń.

    Nawet jak będzie zaraz pod pasem, to nie powinno za bardzo przekszadzać, tak mi się przynajmniej wydaje z własnych wrażeń z użytkowania (nie używałem tego tak dużo, by być pewnym - no i zależy też od konfiguracji oporządzenia).
  3. # 3
    Dzieki Kazik.

    Oceniasz tą matę jako rzeczywiście przydatną czy jako niepotrzebny bajer?
  4. # 4
    Autor cytatu: delin0mOceniasz tą matę jako rzeczywiście przydatną czy jako niepotrzebny bajer?

    Świetnie się przydaje gdy teren jest namoknięty po deszczu, lub gdy leży śnieg, a trzeba dłużej posiedzieć w danym miejscu.
  5. # 5
    Tak jak pisze Kamil.
    Mata - w moim przypadku - sprawdza się zimą, na początku wiosny i na koniec jesieni, gdy ziemia jest zimna i namoknięta.
  6. # 6
    Mata jest przydatna w warunkach wymienionych przez kolegów. Dodatkowo poza zastosowaniem strzelankowym jest przydatna także (a nawet bardziej) na wycieczkach w góry.

    Słyszałem, że są one popularne pośród wschodnich turystów.
  7. # 7
    Dzięki za opinie. Nie pozostaje nic innego jak kupić i zweryfikować :)
  8. # 8
    Świetna sprawa przy milsimach - rosa o 4 rano nie straszna :)
    Inna rzecz, że jak robi się cieplej, to niesamowicie grzeje tyłek.
  9. # 9
    Autor cytatu: delin0mMam pytanie dotyczące maty do siedzenia. Czy nie przyszkadza ona zbytnio w poruszaniu? Planuję wykorzystywać ją w Airsofcie jako "snajper", więc nie będę się w niej poruszał non-stop, ale co jakiś czas chciałbym puścić się dłuższym sprintem.


    Jak dla mnie to snajperowi w sprincie przeszkadza glownie jego modus operandi. Predzej zrob podkladke na podbrzusze i klate niz tylek jesli chcesz snajpic.