• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Ot taka kamizelka :)
    Jaka jest każdy widzi, natomiast wersja kamuflazu ciekawa :)

    Załączniki:

    • 0b56_1.JPG
  2. # 2
    A no berezka, kamizela to V-95 z ANA, chyba że ma plastikowe klipsy to M21 spławu.
  3. # 3
    dokładnie V-95 tyle, że bieriozki jeszcze na tej kamizelce nie widziałem
  4. # 4
    A zdarzają się, rzadko ale ale się zdarzają. Twoja? Jaka jest data produkcji bo kiedyś V-95 miały kieszonki nad ładownicami po obu stronach.
  5. # 5
    Tematy wypadałoby czytelniej nazywać ;)
  6. # 6
    Gość z RA takowe sprzedawał.
  7. # 7
    Wydzielone z ciekawych aukcji - k.

    Co do kamizelki to i do kolekcji i do airsoftu :) czytałem chyba na tym forum że wielu ludzi ją odradza, pisali że jakiś słaby materiał. Czy są jeszcze jakieś minusy tej kamizelki?
  8. # 8
    (ciecie)
    A V95 to chyba jedna ze słabszych kamizelek rosyjskich jakie widziałem. Beznadziejny materiał, kiepski system ładownic. One chodzą gdzieś po 200-250zł, za tą cenę można mieć np. Pioniera spławu.
  9. # 9
    baju, wysil swoje rączki, główkę i zacznij samodzielnie myśleć i szukać.
    Jeszcze nie tak dawno, można było ów mundur dorwać na redzonie, teraz nie dostaniesz, bo się chłopakom po prostu skończyły.
  10. # 10
    Autor cytatu: baju123Nie wiem skąd to zdziwienie, mrówka miał dokładnie v95 w berezce za 250zł na sprzedaż.

    i jeszcze jedno- widział ktoś ten mundur, co koleś w nim jest na foto a na nim dopiero kamizelka? to nie gorod. Ew. ma kto na sprzedaż?

    Zarówno kamizelka V95 i mundur - w kamo o które pytasz czyli miejski tygrys tzw. blue tiger dostępne są u sprzedawcy russmil na ebayu. Tam też mrówka kupił tą kamizelkę.
    Co do kamizelki to zdecydowanie odradzam.
  11. # 11
    Autor cytatu: baju123@Potfur- gdzie ty tam widziałeś to tzw. "blue tiger"? Ja tam patrzę od początku powstania sklepu i ani razu nie widziałem żadnego munduru o niebieskich odcieniach prócz goroda oczywiście, bo to to było.
    Był, był. Nawet chcieliśmy go testować (ale nie było odpowiedniego rozmiaru). Teraz go akurat nie ma na stronie - ale jeśli napiszesz do redzone'a maila to pewnie ci odpowiedza czy sa w stanie go ściągnąć i za ile (mała podpowiedź - u nich na stronie kamuflaż nazywał się "tien", czy jakoś tak).
  12. # 12
    Mam pytanie co do samej kamizelki: czy była ona używana podczas walk w Czeczenii? Z tego co widziałem na zdjęciach, żołnierze rosyjscy mieli takie lub podobne kamizelki w kamuflażu tygrys czy kamysz.
  13. # 13
    była na pewno, jest na wyposażeniu OMONU, z resztą na zdjęciach często się przewija
  14. # 14
    Posiada to to jakieś rozmiary?
  15. # 15
    obawiam się, że wątpię. Ma taśmy po bokach, pas na dole i eto wsio.
  16. # 16
    Tak też się mi wydawało. Jak miałem zamiar kupić to koleśpytał się o moje wymiary. Wolałem się upewnić.
  17. # 17
    Na allegro jeszcze wczoraj była takowa w podobnym kamo.
  18. # 18
    No, co jakiś czas się pojawia tylko nie ma chętnych.
  19. # 19
    no cóż, do najwygodniejszych nie należy, jakość wykonania pozostawia też wiele do życzenia, komfort użytkowania także jest żaden...jedynymi plusami są klocki na ramionach zapobiegające zsuwaniu się pasa nośnego broni oraz według mnie poduszka na prawym barku...i tyle
  20. # 20
    LOL. 150-200zł to dla ciebie tanio?

    Staniki typu drugiego to 100-150zł i z perspektywy funkcjonalności wypadają wg mnie lepiej. Do tego dodajmy używane "Pioniery", które można czasami kupić w granicach 250-300zł. Nie wspominając tabunie innych kamizelek w cenie 350zł i więcej (a nie 500zł i więcej tak jak piszesz...).

    Jak dla mnie V-95 to taki rosyjski Pattern83 ;) Niby tania, niby "wszyscy" ją mają, ale jak przychodzi co do czego, to jednak lepiej wydać więcej pieniędzy.
  21. # 21
    Autor cytatu: baju123mówię tu o sprzęcie współczesnym, nie z Afganistanu.

    No... stanik typ II nie jest z Afganu ;)

    Autor cytatu: baju123500 i więcej- bo w takich cenach chodzą nowe smersze itp sprzęt sposnu- czyż nie?

    Zależy gdzie chodzą. Bo za "500 i więcej" to ja miałbym i smiersza i np. jegera i jeszcze na dropsy miętowe by starczyło.
  22. # 22
    Autor cytatu: baju123500 i więcej- bo w takich cenach chodzą nowe smersze itp sprzęt sposnu- czyż nie?

    Nie. Zajrzyj do komisu.
  23. # 23
    Co innego jeśli mówimy o rekonstrukcji - wtedy ta kamizelka może pasować do paru miejsc i paru okresów. Ale V-95 / M-21 też za często w Gruzji nie widziałem... Już bardziej w oczy się Smersz rzucał.
  24. # 24
    N reko Gruzji to ani M21 ani stanik się nie nadaje.
  25. # 25
    W zdjęciach z Gruzji nie uświadczyłem ani stanika typ2, ani m21. Jedyne 'staniki' jakie widziałem to sposn'owe jegery (rzadko) i modox'owe kameleony.
  26. # 26
    Mi za to gdzieś mignęło zdjęcie żołnierzy na posterunku w M23 pionierach.Ale często widziałem np. Tarzany w różnych odmianach .
    http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=155155 - a to coś na temat M23.

    Edit;sorry za błąd ale u nas były upały i chyba mi zaszkodziło ;)
  27. # 27
    To jest M23 Pionier. A my piszemy o M21, który jest bardzo podobny w konstrukcji do V95.