• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    W związku z faktem że na allegro wystąpiły Polskie ładownice do karabinu SWD opisane jako Radzieckie, przedstawiam porównanie polskiej ładownicy z orginałem
    poniższy link odeśle was do stosownego materiału zdjęciowego:

    /coldwar/ladownice-do-swd/
  2. # 2
    Dodałem uzupełnienie o pokrowce do celowników typu PSO-1/1M, które też czasem na allegro sa

    wklejam tutaj bo tematyka pokrewna :)

    /coldwar/pokrowce-pso-1/
  3. # 3
    moja ladownica i pokrowiec:
    /pawel.syrek/Miscelanea/photo#5182897276587356258
  4. # 4
    Ladownica OK! tego jasnego modeu jecze poszukuje :) jesli mozesz wrzuc jescze fotke pokrowca z bliska i tak aby bylo widac sprzaczke zapiecia :)
  5. # 5
    No to foty - mam teraz 2 pokrowce:
    http://picasaweb.google.pl/pawel.syrek/Miscelanea
  6. # 6
    A wiec wygląda na to że istnieje jescze typ "przejsciowy" podobny do "typu 2" polskiego , ale z obszyciami i materiałem z przewagą normalnego płótna a nie syntetyku, Will czy masz jakies informacje o datowaniu twoich pokrowcow?
  7. # 7
    ten z lamowka z materialu jest lekko noszony i ma tylko reczna "8" i pieczatke "40" na skorce od srodka.
    ten z lamowka skoropodobna jest nowka i nie ma oznaczen, ale konstrukcja jest identyczna oprocz "denek". material jest jak z wora na karftofle.
  8. # 8
    Linki @xsnailx poszły się kochać
    a interesuje mnie czy spotkaliście radziecki/rosyjski model ładownicy ze stalowymi knopikami.