• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Firma GFC pracuje obecnie nad replikami z blow-back. Pierwsze prototypy są już w naszej chińskiej siedzibie. Modele, które będą miały swoją premierę w 2009 to: AKS-74N, AKS-74UN, AK-74N, AK-105, AK-103. Szczegółowe dane techniczne załączamy na zdjęciach.

    źródło: blog firmowy Gunfire
  2. # 2
    Widziałem chiński BB. Straszny пиздец ;)
  3. # 3
    blowback w aeg'ach to moim zdaniem nie wypał ;)
  4. # 4
    Ostatnio miałem okazje podziwiać Blow-back w wykonaniu VFC, oczywiście na kałaszku.
    Jedyne co mogę powiedzieć... Brzmi fajne, ale działanie rozczarowywuje.... :), no ale jest.
  5. # 5
    Osobiście uważam, że nawet namiastka blowbacka to już coś. Nie ma co marudzić, pewnie nigdy nie uzyskamy w aegu efektu znanego z replik gazowych. Chociaż istnieje nadzieje w TM. Ich M4 sopmod to już nowa jakość ebb, przynajmniej na video:D Kwestia czasu gdy wypuszczą jakieś AK.
    •  
      Morn
    • 2008-12-29
    # 6
    przepraszam że się wtrącam ale przecież najpierw były (a raczej są) 2 modele AK74 z blowbackiem od TM a teraz dopiero będzie M4.
  6. # 7
    Ale to całkiem inny rodzaj blow'a. Strzelałem a AK74MN Tm i było ok. Jednak w M4A1 zastosowali inny rodzaj mechanizmu, zasilania, działający boltcatch, etc. Generalnie nowe m4 TM przypomina działeniem systeme ptw, ale kosztuje 500$ zamiast 1400$. Miejmy nadzieję, że nowe technologie zastosują w karabinach ak.