rus.mil.pl

rus.mil.pl jest wspólnym, hobbystycznym projektem Kazimierza Sajkowskiego (aktualności, teksty) oraz Michała Wachowskiego (teksty, programowanie).

rus.mil.pl ma na celu zebranie jak największej ilości informacji na temat Sił Zbrojnych ZSRR oraz Federacji Rosyjskiej oraz wszelkie tematy z nimi związane.

Odrzegamy się od politycznych ocen zdarzeń historycznych jak i bieżących, propagowania idei i ustrojów politycznych.
Chcemy przedstawiać w miarę rzetelnie informacje dotyczące tematyki portalu i jemu pokrewnych.

Współpracujemy z osobami prywatnymi, sklepami i firmami. Nasza witryna wciąż się rozwija, tym samym jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

 

Skontaktować się z nami można poprzez wysłanie wiadomości e-mail na jeden z poniższych adresów:

Nie sprzedajemy żadnych z opisywanych przez nas przedmiotów. Jednak wiele z nich często jest dostępnych do kupienia w różnych sklepach w sieci. Zachęcamy także do zajrzenia do komisu na forum.

We do not sell any of the reviewed items (or any other). Most of them still should be available across different shops on the web. Also you could check out the "want to sell" ("komis") section of our forums. Unfortunately it's also in Polish as the rest of the web page.

Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.