Na stronie WWW grupy GRH Razwiedka pojawiła się galeria ze zlotu w Bornym Sulinowie, który odbył sie w dniach 19-23 Sierpnia 2010. Zapraszamy na stronę grupy do oglądania!

Więcej »

Dzięki uprzejmości Owcy prezentujemy serię zdjęć nowo otwartego sklepu stacjonarnego Frontowca. Na zdjęciach można m.in. wypatrzyć parę z nowości, które jeszcze nie pojawiły się w sklepie internetowym. Zapraszamy do oglądania zdjęć :)

Więcej »

Miło mi poinformować, że w środę 08 września 2010 otwieramy stacjonarny sklep FRONTOWIEC.COM. Sklep będzie dostępny w Warszawie, przy ulicy Polnej 13 pawilon 49 (...). - pisze Owca

Więcej »

Parę dni temu w internetowym sklepie Uncompany (sprzedającym szerokiej maści repliki ASG, którego siedziba znajduje się w Hong Kongu) pojawiła się w sprzedaży replika RPG-26, o której pisaliśmy niedawno.

Więcej »

Dnia 2giego sierpnia 2010 odbyły się obchody z okazji rocznicy oficjalnego powstania Wojsk Powietrzno-Desantowych (popularnie zwane "Dniem WeDeWe").

Więcej »

Niedawno w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia airsoftowej repliki rosyjskiego granatnika RPG-26. Replika wykonana jest z plastiku i metalu oraz posiada naklejoną instrukcję w języku rosyjskim. Zasilana jest standardowymi airsoftowymi granatami 40mm.

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.