Na Altair ostatnio pojawiłą się seria informacji na temat postępów prac nad nowym rosyjskim myśliwcem PAK FA. Pierwszy jego oblot miał miejsce 29 stycznia 2010, drugi - dokładnie dwa tygodnie później 12 lutego 2010.

Więcej »

Pan Dariusz z ekipy sklepu Redzone.com.pl poinformował dzisiaj klientów sklepu o ciężkiej decyzji, którą musieli podjąć. Sklep od 15 marca planuje zawiesić działalność handlową.

Więcej »

Na rus.mil.pl pojawiły się dwa nowe artykuły należące, do nowej "rodziny" tekstów, których zadaniem będzie przybliżenie profili oraz historii różnych kamuflaży związanych z szeroko rozumianymi rosyjskimi Siłami Zbrojnymi...

Więcej »

"Rosja obchodzi 21 rocznicę wyjścia wojsk radzieckich z Afganistanu. 15 lutego 1989 roku zakończyła się prawie 10-letnia, niewypowiedziana wojna." - donosi Głos Rosji

Więcej »

"Rosyjska Federalna Służba Bezpieczeństwa negocjuje zakup kilku zestawów małych izraelskich bsl ADS Orbiter." - donosi Altair

Więcej »

Na blogu Gunfire.pl pojawiła się "fotorelacja" jednego z pracowników (Ross Chan - główny manager Gunfire LTD w Chinach) na temat granatnika RPG-7 produkcji dosyć znanej firmy RussianManiaWorkshop. Granatnik jest wykonany z metalu (m.in. stali) oraz drewna (sklejki).

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.