Na rus.mil.pl pojawiły się dwa nowe artykuły należące, do nowej "rodziny" tekstów, których zadaniem będzie przybliżenie profili oraz historii różnych kamuflaży związanych z szeroko rozumianymi rosyjskimi Siłami Zbrojnymi...

Na pierwszy ogień idą istne "gorące tematy", czyli:

Przyznajemy, że ich przygotowanie było bardzo pracochłonne. Oba teksty powstawały równolegle przez ostatnie dwa miesiące (mniej więcej), jednak ich koncepcje zrodziły się w głowach o wiele wcześniej. Bardzo redakcję cieszy fakt, że udało nam się nawiązać (jak widać) skuteczną współpracę z Heimdallem przy ich powstawaniu. Narzucił  on bowiem (nie ukrywajmy) dosyć wysoki poziom i to m.in. dzięki niemu tekst o Eichenlaubach składa się z czegoś więcej niż tylko przeglądu paru wariantów SS-Lato/Jesień/Wiosna ;)

Komentarze

Potfur : 27/02/2010 00:26:19
Jak będzie więcej to zrobimy osobny dział dla kamuflaży, ale to musi być znacznie więcej.
Kamil : 24/02/2010 21:43:33
Dobra robota panowie, czekam na więcej :)
Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.