Rusza pierwszy konkurs fotograficzny organizowany na łamach rus.mil.pl. Do wygrania wiatrówka MP-654K produkcji Baikal (Militaria.pl), kamizelka Czerepaszka (Alfa Specsnar), a także dwa bony - jeden na 250zł do zrealizowania w sklepie Frontowiec.com, drugi na 500zł do zrealizowania w formie szkolenia ogniowego organizowanego przez CSB Zvezdę.

Więcej »

Zvezda na swojej stronie umieściła informację o pierwszym szkoleniu w ofercie tej firmy. Odbędzie się ono w Bydgoszczy dnia 2011.06.19 (niedziela), a jego tematem jest współczesne uzbrojenie żołnierza - broń długa. Zainteresowani mogą wybrać jeden z dwóch pakietów różniących się ilością amunicji oraz (naturalnie) ceną.

Więcej »

Oferta CSB "Zvezdy" (o której niedawno pisaliśmy) poszerzyła się o materiały szkoleniowe na temat Systemy Kadocznikowa.

Więcej »

1go kwietnia (2011) ruszyła firma Centrum Szkolenia Bojowego "ZVEZDA" w ofercie której można znaleźć organizację szerokiego zakresu imprez i szkoleń o charakterze militarnym. Specjalizacją Zvezdy są (jak nazwa wskazuje) systemy szkoleniowe zza wschodniej granicy, co jest powiewem świeżości na tle rynku nasyconego szkoleniami czerpiącymi raczej z zachodnich źródeł.

Więcej »

Dla uczczenia Dnia Zwycięstwa w sklepie Frontowiec obecnie obowiązuje 15% zniżka na wszystkie produkty. Promocja ważna od 1 do 9 maja (2011 ;-) ). Rabat obowiązuje zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym.

Więcej »

rus.mil.pl ruszył ponad trzy lata temu, w połowie grudnia 2007. Dzisiaj co prawda nie ma żadnej okrągłej rocznicy, ale w związku z powstaniem profilu rusa na Facebooku (na który bywalców FB zapraszamy) pora pochwalić się paroma rzeczami i przyjrzeć się historii strony.

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.