rus.mil.pl ruszył ponad trzy lata temu, w połowie grudnia 2007. Dzisiaj co prawda nie ma żadnej okrągłej rocznicy, ale w związku z powstaniem profilu rusa na Facebooku (na który bywalców FB zapraszamy) pora pochwalić się paroma rzeczami i przyjrzeć się historii strony.

rus.mil.pl powstał, jako forum-klon (ten sam silnik, duża część bazy danych także została przeniesiona) lokalnego środowiska airsoftowego (airsoft-gorzow.pl), na którym zebrało się paru miłośników "wschodnich klimatów" także spoza wspomnianego regionu. Od startu rus.mil.pl urośliśmy z (bardzo) małego forum do obecnej formy. W bazie artykułów znajdziecie prawie 50 różnych tekstów, które w dużej mierze powstały dzięki współpracy z różnymi sklepami i osobami.

Oczywiście to wszystko nic by nie było warte, gdyby nikt tego nie czytał ;-) Od grudnia 2007 rus.mil.pl zaliczył ponad trzy miliony odsłon oraz odwiedziło nas ponad 240 tyś. unikalnych użytkowników*. Co prawda liczenie UU jest raczej trudne (jedna osoba może korzystać z paru komputerów), ale nawet po zaniżeniu tej liczby brzmi to dosyć imponująco.

* - statystyki podane na podstawie danych z Google Analytics

Teraz jak widać ruszamy, aby zaistnieć na FB. Na naszym profilu planujemy przede wszystkim umieszczać informacje na temat publikacji kolejnych artykułów na stronie, dzięki czemu osoby niemające czasu zaglądać do nas codziennie będą mogły bez problemu wyłapać informacje o nowych tekstach. W każdym razie zapraszamy: rus.mil.pl na Facebooku.

Trzy lata i trzy miliony oraz konto na FB

Komentarze

Kacperix : 03/05/2011 17:47:15
Lans jest lansem :)
rokatanski : 27/04/2011 20:54:48
Gratulacje!
Kamil : 26/04/2011 09:06:25
Pamiętam gorzowskie forum :) To było taaaak niedawno...
Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.