Dzisiaj na stronie internetowej sklepu Frontowiec.com pojawił się długo oczekiwana dostawa produktów SSO / SPOSN. Obecnie nie ma jeszcze zdjęć dodanych do produktów, ale nie jest to sprawa istotna, bo chyba wszyscy wiedzą jak większość ze sprzedawanych rzeczy wygląda ;-)

Więcej »

Sklep Frontowiec.com właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji obsługa sklepu przewidziała 15% zniżki na cały asortyment. Promocja jest ograniczona czasowo, więc warto zajrzeć już teraz i wykonać przedświąteczne zakupy.

Więcej »

W sieci od jakiegoś czasu widoczna jest nowa strona poruszająca m. in. tematykę konfliktu w Afganistnie w latach 1979-1989. Poza informacjami o OKWR* na nowej stronie znajdziecie teksty na temat radzieckiej Piechoty Morskiej oraz Północnej Grupie Wojsk Armii Radzieckiej, stacjonującej w Polsce.

Więcej »

Na stronie znanego "w światku" fotografa-amatora (sic!) Witaliego Kuzmina pojawiła się kompletna relacja z targów  zbrojeniowych Interpolitex 2010, które odbyły się w Moskwie.

Więcej »

Niedawno miały miejsce kolejne rosyjsko-indyjskie ćwiczenia pod nazwą "Indra". Tegoroczna ich edycja odbywa się na terenie Indii, a ze strony rosyjskiej bierze w nich udział piechota zmotoryzowana w sile około 150 żołnierzy.

Więcej »

Wg najnowszych informacji od Frontowca, sklep stacjonarny jest już kompletnie urządzony. Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia paru kolejnych zdjęć z jego wnętrza.

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.