Niedawno miały miejsce kolejne rosyjsko-indyjskie ćwiczenia pod nazwą "Indra". Tegoroczna ich edycja odbywa się na terenie Indii, a ze strony rosyjskiej bierze w nich udział piechota zmotoryzowana w sile około 150 żołnierzy.

Ćwiczenia rosyjsko-indyjskie odbywają się od paru lat, z zaangażowaniem trzech rodzajów wojsk - lądowych, powietrznych oraz marynarki.

W 2007 i 2008 jednostki desantowe z obu krajów brały udział w ćwiczeniach anty-terrorystycznych w okolicach Agry (miasto na północy Indii) oraz Pskowa (rosyjskie miasto położone blisko granicy z Estonią). W Pskowie znajduje się baza 76 dywizji desantowo-szturmowej.

 

Zdjęcia z ćwiczeń INDRA-2010:

źródło zdjęć: livefist.blogspot.com

 

Materiały filmowe z ćwiczeń INDRA-2010:

 

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.