Niedawno ustalony został terminarz dla GRH "Razwiedki" na rok 2010. Oficjalnie planujemy zawitać na następujących imprezach...

Więcej »

W internecie pojawiły się pierwsze doniesienia na temat następcy obecnie produkowanych karabinków AK produkowanych w fabryce Iżmasz, czyli AK-74M oraz serii AK-100. Nowa seria ma nazywać się AK-200 i 26 Maja została zaprezentowana premierowi FR, Władimirowi Putinowi, podczas jego wizyty w siedzibie Iżmasz.

Więcej »

Dnia 9 Maja odbyła się defilada w Moskwie z okazji Dnia Zwycięstwa (zakończenia II Wojny Światowej). Tegoroczne obchody były bardzo uroczyste w 65 rocznicę tego wydażenia. Warto zauważyć, że Dzień Zwycięstwa jest uważane za najważniejsze rosyjskie święto państwowe.

Więcej »

W ofercie RSOV.com (sklep z artykułami airsoftowymi produkowanymi w Chinach i nie tylko) pojawiła się replika "RPG-7B" (poprawnie RPG-7W) produkcji RMW, czyli Russian Mania Workshop.

Więcej »

Poniżej przedstawiamy przegląd wiadomości z ostatniego miesiąca, które dotyczyły eksportu rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego. Wiadomości zaczerpnięte z serwisu Altair.

Więcej »

Dimitri, pracownik sklepu Soviet Propaganda poinformował dzisiaj na forum Red-Alliance o rozpoczęciu nowego projektu związanego z szeroko rozumianym umundurowaniem i oporządzeniem żołnierzy Rosyjskich o nazwie Russian Military Blog.

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.