Pojawił się nowy sklep ogólno rozumianej branży mundurów i oporządzenia Federacji Rosyjskiej i ZSRR. Frontowiec obecnie oferuje nie tylko mundury oraz oporządzenie (jak to zwykło bywać), ale także inne "akcesoria", np. bagnety (bakelitowe, iżewskie 6H4), czy magazynki (obecnie jedynie do AK).

Więcej »

Jak widać strona główna została nieco przebudowana. Drobna (ale jakże istotna!) zmiana formy ma na celu przeniesienie jak największej ilości informacji na stronę główną.

Więcej »

Flora na EbairSoft

20/11/2009

Po pseudo-KLMK w sklepie EbairSoft (o którym donosiliśmy wcześniej: EbairSoft - chińska kopia KLMK) pojawił się mundur M21 w kamuflażu Flora.

Więcej »

Nowy AK z Iżewska

16/11/2009

Na blogu The Firearms Blog pojawił się wpis ze zdjęciami najnowszego AK produkcji Iżmasz. Opisane zmiany są głównie kosmetyczne (o zmianach wewnętrznych nie ma nic napisane), aczkolwiek mamy doczynienia z mała rewolucją oraz, w pewnym stopniu, zerwaniem z paroma standardami konstrukcyjnymi dotychczasowych AK.

Więcej »

W dniach 27-30 października 2009 odbyła się trzynasta edycja targów Interpolitex. Targi te mają miejsce w Moskwie i są uważane za największe targi "z branży" w Rosji.

Więcej »

Jako forum rus.mil.pl działał od grudnia 2007 roku, ale w tym czasie nasz twór się rozrósł i pierwotna forma przestała się sprawdzać. Dlatego też  dnia dzisiejszego, po paru miesiącach prac, doczekaliśmy (doczekaliście!) się w końcu premiery nowej strony. Zapraszamy do korzystania i życzymy miłego pobytu :-)

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.