Na stronie GRH Razwiedki pojawiły się nowa galeria z sesji fotograficznej, która odbyła się w Łodzi w październiku 2010. Zapraszamy na stronę grupy do działu Imprezy i sesje > Łódź 2010. 

Więcej »

W sklepie Frontowiec.com pojawiła się kolejna dostawa towaru. W ofercie znajdziemy już teraz (lub w najbliższych dniach) m.in. Smiersze w wariancie do SWD, RPK oraz PKM, Partizany-M w paru rozmiarach, a także Sumrak w "Srebrnym Liściu" oraz plecak Ataka-2.

Więcej »

Serwis rus.mil.pl nawiązał współpracę z magazynem wydawanym w formie online OpForce Magazine, w którego ostatnim (piątym) numerze możecie już przeczytać przedruk jednego z artykułów z naszej witryny. Zapraszamy do lektury.

Więcej »

Sklep Frontowiec.com własnie urozmaicił swoją ofertę o nowe produkty "Dzięwiątki" ("Diewiatka" / tactic-9.ru). Obecnie do oferty trafiły m.in. mundury PSN 009 (w kamuflażu M/05, wg producenta nazywany "Jagieł"), pokrowce na manierki aluminiowe w wielu oryginalnych kamuflażach.

Więcej »

Przed chwilą dokonana została aktualizacja forum rus.mil.pl. Poza (czasami drobnymi) zmianami graficznymi najważniejszą zmianą jest przygotowanie wersji forum specjalnie pod szeroko rozumiane "urządzenia mobilne" (telefony, smartfony, tablety).

Więcej »

Na sklepie Frontowiec.com pojawiłą się nowa dostawa. Do produktów, które pojawiły się w ofercie należą m.in. maskałaty Partizan oraz WDW (oba produkcji SSO) oraz Smiersz w wariancie AK+VOG. Poza nimi obecnie w sklepie można znaleźć także trzy nowe kamizelki: Skała (produkcji Alfa Specsnar), Grad-2 (produkcji ANA) oraz COM-M-32 "Wydra" (produkcji Dinafors).

Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.