Przed chwilą dokonana została aktualizacja forum rus.mil.pl. Poza (czasami drobnymi) zmianami graficznymi najważniejszą zmianą jest przygotowanie wersji forum specjalnie pod szeroko rozumiane "urządzenia mobilne" (telefony, smartfony, tablety).

Do najważniejszych zmian należą:

  1. Przygotowanie wersji "mobilnej" forum - specjalna wersja ogranicza ilości przesłanych danych ponad 10 krotnie (przykładowa strona z listą tematów zajmuje obecnie niecałe 20KB). Dodatkowo w wersji mobilnej nieco inaczej działa system załączników "zabezpieczając" użytkowników przed ściągnięciem niepotrzebnie dużego pliku (uwaga: nie ma to wpływu na obrazki osadzone przy pomocy znacznika IMG w wiadomościach, które zazwyczaj są umieszczone na zewnętrznych serwerach).
    Aby wejść na wersję mobilną wystarczy wpisać adres mobile.rus.mil.pl lub na forum kliknąc na ikonkę znajdującą się w lewym górnym rogu.
  2. Dodanie "tagów" do tematów, dzięki czemu podczas czytania w jakiś sposób oznaczonego tematu pojawią się artykuły  ze strony głównej oraz inne tematy, które są w podobny sposób oznaczone. Niestety na razie nie ma wyszukiwarki tematów po tagach.

Problemy i uwagi prosimy zgłaszać w odpowiednim temacie na forum: Zmiany na forum 2011-03-05. Lub też w komentarzach, gdyby komuś forum nie działało :-)

Mamy nadzieję, że wersja "mobajl" przypadnie wam do gustu i urozmaici np. nudne podróże w autobusie lub pociągu ;-)

Rusza mobile.rus.mil.pl

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.