saperski.dbv.pl saperski.dbv.pl

W sieci od jakiegoś czasu widoczna jest nowa strona poruszająca m. in. tematykę konfliktu w Afganistnie w latach 1979-1989. Poza informacjami o OKWR* na nowej stronie znajdziecie teksty na temat radzieckiej Piechoty Morskiej oraz Północnej Grupie Wojsk Armii Radzieckiej, stacjonującej w Polsce.

Strona założona jest przez Saperskiego, którego zapewne znacie chociazby z paru tekstów, które były opublikowane tutaj, na stronie.

Na nowej stronie Saperskiego już teraz można przeczytać parę nowych artykułów, a także nowe, aktualizowane wersje tych już wcześniej publikowanych. Natomiast w dziale download do znalezienia jest parę sowieckich instrukcji oraz podręczników.

* Ograniczony Kontyngent Wojsk Radzieckich

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.