Omega.mil.pl Omega.mil.pl

Oferta CSB "Zvezdy" (o której niedawno pisaliśmy) poszerzyła się o materiały szkoleniowe na temat Systemy Kadocznikowa.

Materiały znajdujące się obecne w ofercie to:

  • Płyta "Sekrety Systemy Kadocznikowa" (1 płyta) - 350zł
  • Płyty "Master Class" (2 płyty) - 120zł
  • Książka "Walka Wręcz Rosyjskiego Specnazu" - 300zł

Warto zwrócić uwagę, że obecnie (do odwołania) obowiązuje promocja, która pozwala na zakup całego zestawu w cenie 550zł. Do całego zestawu dodawana jest także kolejna ksiązka (w formacie PDF) A.A.Kadocznikowa "Jeden na jeden z wrogiem".

Materiały są sprowadzane z Rosji i czas ich realizacji to od 1 do 4 tygodni.

Więcej informacji na temat poszczególnych pozycji do przeczytania na stronie w dziale "Oferta".

 

Dodatkowo na stronie Zvezdy w dziale "Do pobrania" znajduje się darmowa ksiązka "Walka Wręcz i Bojowe Sambo dla Specwojsk" do pobrania bezpłatnie w formie pliku PDF. Książka ta co prawda na pewno nie jest takie jakości jak te, za którą trzeba zapłacić (a której drobne fragmenty można znaleźć na stronie Zvezdy), ale zawsze to coś ;-)

Materiały szkoleniowe w ofercie Zvezdy

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.