Na blogu Gunfire.pl pojawiła się "fotorelacja" jednego z pracowników (Ross Chan - główny manager Gunfire LTD w Chinach) na temat granatnika RPG-7 produkcji dosyć znanej firmy RussianManiaWorkshop. Granatnik jest wykonany z metalu (m.in. stali) oraz drewna (sklejki).

RMW jako takie ma opinie bardzo dobrego producenta (który współpracował z LCT podczas produkcji pierwszego RPK z poprawną komorą zamkową), a wygląd nowego RPG-7 zdecydowanie nie rozczarowuje.

Replika ma być sprzedawana razem z (niefunkcjonalną) atrapą granatu. Dodatkowo ponoć ma być możliwe dokupienie pasa dedykowanego do RPG-7.

Sama replika "strzela" (a raczej "odpala") standardowe, airsoftowe granaty 40mm. Przy czym możliwe jest także wystrzeliwanie rakiet piankowych na ok 25m (niezbyt dużo szczerze mówiąc), zamiast standardowej "chmury kulek".

Wg informacji z bloga granatnik ten będzie sprzedawany przez Gunfire w Polsce pod marką GFC.

źródło: Blog Gunfire.pl

PS. Z tego co można zauważyć na blogu RMW produkcja RPG-7 idzie pełną parą: 2nd Batch of RPG-7B

Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire
Replika RPG-7 - RMW i Gunfire

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.