rus.mil.pl

rusmil.net (znany wcześniej jako rus.mil.pl) był hobbystycznym projektem, który miał na celu zebranie jak największej ilości informacji na temat Sił Zbrojnych ZSRR oraz Federacji Rosyjskiej oraz wszelkie tematy z nimi związane.

Odrzegamy się od politycznych ocen zdarzeń historycznych jak i bieżących, propagowania idei i ustrojów politycznych.
Chcemy przedstawiać w miarę rzetelnie informacje dotyczące tematyki portalu i jemu pokrewnych.

Nie sprzedajemy żadnych z opisywanych przez nas przedmiotów. Jednak wiele z nich często jest dostępnych do kupienia w różnych sklepach w internecie.

We do not sell any of the reviewed items (or any other). Most of them still should be available across different shops on the web.

Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.