• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam. Czy istnieje forum o podobnej tematyce? Tutaj raczej mało się już dzieje...
  2. # 2
    Nie.

    W wolnej chwili możesz zagłosować z pierwszym konkursie fotograficznym rusmil.net, a nie, czekaj...
  3. # 3
    Inne fora o podobnej tematyce już zdechły, np. red-alliance. Przyczyną są grupy facebookowe, które kusząc szybkim dostępem rozdrobniły środowisko.
  4. # 4
    Red Alliance padło :O , a ja się zastanawiałem dlaczego nie mogę się zalogować od miesiąca.
  5. # 5
    Znacie może jakąś alternatywę dla Red Alliance? Grupa na FB, forum albo coś w ten deseń.
  6. # 6
    Nie bardzo jest alternatywa. Nowe pokolenia skupiają się na facebooku, gdzie wszystko ginie, jest spam, wszystko jest nieuporządkowane. Zachodnie grupy na FB nie są na zbyt wysokim poziomie
  7. # 7
    Jak kolega mówi, poza tym większość skupia się na handlu.

    PS. Znalazl sie jakis dobry czlowiek co oplacil co trzeba i Red Alliance wstalo z grobu.

    PS2. Kto oplaca tutaj, Kazik?
  8. # 8
    Autor cytatu: fumfel hubert
    PS2. Kto oplaca tutaj, Kazik?

    tak, Kazik z Potforem

    a ten temat powinien znaleźć się tam
    https://rusmil.net/forum/17/
  9. # 9
    Z finansowej strony forum jest bezpieczne, dodatkowy koszt za ten serwer i domenę nie boli mnie jakoś szczególnie i nie mam planów się go pozbywać.
  10. # 10
    Właśnie dziwię się że nikt z zarządzających RA nie wpadł aby założyć dla forum jakiś Patronite czy coś w ten deseń.