• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Komu podpadł admin, ten ma niewątpliwą szansę pozbyć się nadmiaru emocji poza forum - klik .
    Potfur, nie gniewaj się, ot kumpel podesłał i avatar się wydał znajomy :)
  2. # 2
    Chyba by padli gdybym to przyniósł na strzelnicę ;)
  3. # 3
    Buehehehe Boskie :D
  4. # 4
    bo nie musisz z nim strzelać... :P
  5. # 5
    Temat żali?
    Ja nie lubię admina - i jednego i drugiego.
    Tego z brodą - bo to ćwok.
    Ten drugi - w okularach, jest taki jakiś... dziwny... i kiedyś barman mu powiedział że wygląda jak homoseksualista. :)
  6. # 6
    Fuck, teraz już nikt na mnie nie spojrzy w ten sam sposób ;)
  7. # 7
    Ty z jednym strzelałeś, ja z obydwoma spałem (pod namiotem zboki :D ). Jak ten brodaty zaczął chrapać, to dopiero trauma dla mnie była ;)
  8. # 8
    Kamil lubi ekstremalne zabawy ;)
    spanie z dwoma aminami, zwiedzanie napromieniowanych terenów... ;)
  9. # 9
    Autor cytatu: grigorijspanie z dwoma aminami, zwiedzanie napromieniowanych terenów... ;)

    Nie wiadomo która z tych dwóch rzeczy jest dziwniejsza :) Ale nie każdy musi być normalny ;)
  10. # 10
    A propos wiadomych klimatów:
    http://img229.imageshack.us/img229/4422/1231498270753cj0.jpg
    (jak ktoś nie wie jak to śpiewać, to tutaj może usłyszeć)
  11. # 11
    Napromieniowane tereny zwiedzialo chyba więcej osób :P Odpowiedź nasuwa się sama? :D
  12. # 12
    Temat pobudził mnie do zabawy w grabarza na pewnym forum i tak oto odkopałem tę oto piosenkę:

    Docent jest zły! Docent jest zły!
    Docent jak dorosły bawi się w wojne!
    Docent jest zły! Docent jest zły!
    Docent zazdrości innym zabawek!
    Docent jest zły! Docent jest zły!
    Docent bije innych w piaskownicy!
    Docent jest zły! Docent jest zły!
    Docent nie kocha innych dzieci!
    Docent jest zły! Docent jest zły!

    refren:
    Docent jest zły! Docent jest zły!
    Docent jest zły! Docent jest zły!


    I zagadka dla niezorientowanych: "O kim jest ta piosenka?" :)))
  13. # 13
    Nie znam historii, ale tekst tej piosenki przypomniał mi utwór "Profesory" (2,75 MB).
  14. # 14
    O k...! Cały się poplułem :D

    Ps. Nie, w tym wypadku docent nie jest pracownikiem wyższej uczelni ;)
  15. # 15
    Dobre, na Oldtown można by się nauczyć ;) (mowa o MP3ce)
  16. # 16
    Popieram!
  17. # 17
    Ja nie umiem śpiewać... :(
  18. # 18
    Ja też nie, ale my przy śpiewającym Kaziku będziemy tylko ruszali ustami :)
  19. # 19
    Genialne :D
  20. # 20
    Autor cytatu: baju123Ale niestety świadczy to o tym, że jest więcej Potforo-fanatyków na tym świecie :(


    Raczej fanatyków Space Invaders ;)
  21. # 21
    http://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/%5C256671765.jpg
  22. # 22
    Kolega ze szkoły ma koszulkę z postaciami starych gier.
    Przez pół godziny Potfura szukałem. I nie było... :/
  23. # 23
    Witam! Lubię admina! Poza tym mam pytanie w kwestii formalnej - w wątku dot. tielniaszek dostałem upomnienie koloru czerwonego n.t. "przycisku zmień". Czy chodzi o to, że pisałem na ten sam temat w kilku postach, a powinno być w jednym, tylko zmienianym (uzupełnianym) na bieżąco? Czego dokłądnie dotyczyło upomnienie? Nie skarzę się, chce wyrazić skruchę, tylko muszę wiedzieć za co.. :))
  24. # 24
    Chodzi o to, żeby nie pisać dwóch lub więcej własnych postów pod rząd, a jeśli masz coś do dodania, użyj funkcji "zmień" i tyle :)

    Btw. Widzę że nawet dostałeś wyróżnienie w profilu :)
  25. # 25
    Oczywiście jeśli różnica pomiędzy jedną a drugą wiadomością wynosi więcej niż powiedzmy 12 godzin, to można spokojnie odpuścić sobie "zmień".
  26. # 26
    OK, dzięki, zrozumiałem.
    Ale (teoretycznie) jeśli po poprzednim moim poście po 5 minutach wypowiada się ktoś następny, to, chyba, nie ma sensu zmieniać własnego poprzedniego postu (do którego się ustosunkował ktoś następny w kolejce) bo do tego poprzedniego postu nikt z czytających wątek może już nie wrócić.
    Ale będę uważał. Dzięki za medal :))
  27. # 27
    Jam dał ostrzeżenie więc wyjaśnię, szczegółowo.
    Jeśli twój post jest ostatni, a chcesz dodać coś jeszcze co umknęło w podczas pisania poprzedniego - dajesz 'zmień'.
    Przy czym - są dwa wyjątki od tej zasady:
    - jeżeli minęło ~12 godzin, można spokojnie pisać kolejnego posta,
    - jeżeli treść nie mieści się w pierwszym poście (saperski tak często ma).

    Ma to raczej wydźwięk estetyczny - pozwala nam zapanować nad tematami a i wypowiedzi są pełniejsze.
  28. # 28
    OK. Ale w "tielniaszkach" pomiędzy moim ostatnim "upomnionym" postem a przedostatnim były jeszcze 4 inne nie moje. Stąd moje pytania, bo wiem, że, teoretycznie, chodzi o "flood control" :)). Chyba, ze mój ostatni post był "podwójny" i został później scalony przez Admina. Prawdopodobnie tak było... Виноват, исправлюсь!
  29. # 29
    Został scalony :)