• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    już od dość dawna rusofilizuje mój ekwipunek a samym '' ruskim'' szpejem interesuje sie od nie pamiętam kiedy i udało mi sie skompletować takie cos (to co na zdj ) czy mogę sie z tym podawać za rusofila ? i czy mogę isć z tym ekwipunkiem w stronę jakiegoś poważniejszego/ luzniejszego reko ? jestem otwarty na wszelkie uwagi

    Załączniki:

    • pic.333.jpeg
  2. # 2
    Oj do reko to daleko. Z tego co widzę masz KZMa, musiałbyś go zmienić na Partizana SSO w Lieto, bądź Sumraka od SSO. Smiersz w miarę poprawny do tej stylówki, choć i tak najlepiej pasowałaby Sbruja. Nakolanniki - musiałbyś wymienić na alty bądź Hatche, ale i tak rzadko się ich używa w secie z maskałatem. Buty nie pasują do tego setu, wymieniłbym na jakieś inne treki. Kapelusz git, ale kominiarke bym zmienił na chustę bądź też kominiarkę w oliwce. Żeby mówić o reko, musiałbyś jeszcze wiedzieć czego tak naprawdę chcesz robić reko, no i dużo dużo więcej włożonych pieniędzy
  3. # 3
    Myślę, że podstawowym błędem jaki popełniasz, jest to że najpierw coś kupujesz a potem myślisz pod kogo się podpiąc. Nie tędy droga. Upatrz sobie jednostkę, zgrupowanie które cie najbardziej interesuje, a potem napisz, to spróbuję doradzić czego ci potrzeba.
  4. # 4
    Z tego co masz na sobie, to w sumie jedyną faktycznie używaną rzeczą jest kapelusz. KZM to szmatka, nikt nigdy tego nie używał. Nowy smiersz (gen. 2014+) jest bardzo rzadki w użyciu, osobiście widziałem go chyba tylko na zdjęciach rosgwardii, a to i tak były wybiórcze przypadki. Widywany także w omonach. Więc jeśli chcesz zostać przy smierszu, szukaj jakichś starszych wypustów. Buty też do zmiany, jeśli nie chcesz rekonstruować a jedynie stylizować to zmień na jakiekolwiek zamszowe brązowe treki. btw. tu na komisie widziałem Scarpy Ladakh, dobre buty do dobrej rekonstrukcji na biesłan i trochę później, chyba nikt nie kupił więc możesz sobie znalezc. Nakolanniki tak jak wyżej, Alta albo Hatch (btw. na zdjęciu masz je założone na odwrót), ale nakolanniki do maskałatu to słaby pomysł. Do stylizacji kałasz może zostać. Czytaj, przede wszystkim czytaj. Zacznij się stylizować, to może kiedyś będziesz się mógł zabrać za rekonstrukcję danej jednostki.
  5. # 5
    "KZM to szmatka, nikt nigdy tego nie używał."
    Oh boi...
  6. # 6
    Doskonale wiesz co miałem na myśli ;)
  7. # 7
    https://pobierak.jeja.pl/images_screens/5/1/QFvxUy-_.jpg
  8. # 8
    Co wy na to?

    Załączniki:

    • dsc09248_1200x1200_ncpd_-1054381444_thumb.jpg