• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    • ejs
    • 2009-01-16 *
    # 1
  1. # 2
    Miałem kiedyś spodnie od takiego czegoś (choć ja widziałem to jako strój czołgisty).
    Enyłej - niejest to szczyt wygody, używałem jako ocieplacza pod partizana.
  2. # 3
    czy to te spodnie co mi przypadly w spadku :) - sprawdze w zrodlach co to
  3. # 4
    Jop - to te spodnie - z gwiazdą na kieszeni.
  4. # 5
    :)
    komplet napewno nie jest lotniczy - to dla wojsk zmechanizowanych
  5. # 6
    Pancerny, zmechanizowany coś takiego...
    Lotnicze mundury bojowe mają kieszenie na zamki błyskawiczne i rzepy. Bez skomplikowanego dojścia do kieszeni.
    A kurtkę mam tylko bez podpinki (w sumie to już ją komuś ofiarowałem) i kurtka jak kurtka. Dwie kieszenie, rękawy. Szału nie ma. Kabura wszywana.

    Edytka:
    Nie wiem co znaczy PZ ale na kurtce jest pieczątka na plecach BC i gwiazda.
    Wszystkie kurtki tego typu jakie widziałem maja taką pieczęć.
    • ejs
    • 2009-01-16
    # 7
    PZ pewnie znaczy piechota zmechanizowana
  6. # 8
    Ciekawe to ciekawe, coraz bardziej mnie kusi aby wybrać się do nich osobiście
  7. # 9
    ewidentnie pancerniacki na zime. krotka kurtka, charakterystyczny pase, spodnei z klapami kieszeni w trojkat.
  8. # 10
    Dla odmiany, ja zamówiłem jedną sztukę.
    Tak z ciekawości :).
    Kasa w zasadzie nie wielka, więc jakby co płakać bardzo nie będę.
  9. # 11
    a masz do tego reszte? helmofon i takie cos na gasienicach ?
  10. # 12
    Tak, będę miał... za parę lat kiedy moje Tico podrośnie i zamieni się w T-72 :).
  11. # 13
    no, ja helmofon mam juz prewencyjnie w kolekcji, a i ten komplecik kupie tez chyba niejako "na zapas" bo moze sie w leszanach przydac :)
  12. # 14
    Autor cytatu: willardewidentnie pancerniacki na zime. krotka kurtka, charakterystyczny pase, spodnei z klapami kieszeni w trojkat.


    Ewidentnie to nie był bym taki pewien czy to zimowy, bo mam zimowy komplet (dziadostwo wazy chyba z 10 kilo) i jest całkiem inny niż ten, obstawiał bym że jest to bardziej jesienna wersja. Tą wersję też chciał bym nabyć bo hełmofon i coś tam na gąsienicach już mam.
  13. # 15
    Wie ktoś może jak jest z rozmiarówką ? Bo nie umiem się połapać w tych cyferkach i literkach , a wytłumaczenia na rangerze tez nie ma .
  14. # 16
    Zapytaj Rangera, nigdy nie słyszałem o wymiarze "D".

    Ostrzegam - informacje na temat tego co oznacza 44, 48 lub 52 będę wywalał. Już jest temat o rozmiarówkach.
  15. # 17
    O gość na BTR to ma.
    http://vityaz.sensey.ru/pics/130.jpg