• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zbieram surowe filmy o Rosyjskim Wojsku oraz o Wojsku Specjalnym a także Policji/AT wszystko co po prostu związane z Ruskimi.

    Chodzi o to by nie miały żadnego symbolu itd. są filmiki na yt z tą czerwoną gwiazdą to jeszcze spoko ale np. jest kanał
    https://www.youtube.com/watch?v=lh--kVgRJdU

    Który stosuje swój symbol i właśnie takich filmów nie chce, bo planuje stworzenie podobnego kanału ale ze swoimi produkcjami głównie w celach doszkalania się w tworzeniu filmów. Proszę o linkowanie. z Góry dzięki.
  2. # 2
    Planujesz kraść cudze produkcje ? Gratuluję pomysłu. ..
  3. # 3
    Autor cytatu: tadeusz1970Planujesz kraść cudze produkcje ? Gratuluję pomysłu. ..


    A ja gratuluje myślenia, nie będę nic zarabiał na tym montowaniu filmików bo nie o to chodzi.

    A i mam pytanko jak jesteś taki mądry to powiedz jak mam nagrywać Rosyjską Armię i Jednostki Specjalne na żywo? Bo ja np. nie mam takiej wtyki żeby tam pojechać i ich nagrywać. Jak jesteś mądrzejszy bo skoro tak piszesz to widocznie za takiego się uważasz to mnie oświeć chętnie posłucham.