• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam!
    CENA: 2000 zł
    Na sprzedaż mam całkiem zgrabną replikę vityazia od lct. Replikę sprzedaję z akcesoriami zenitco. Jest to:
    - Kolba pt-2 bez oznaczeń
    - oryginalny uchwyt rk-6 od zenitco
    - szyna b21, która najprawdopodobniej również jest oryginalna
    Z dodatkowych rzeczy w zestawie jest 12 magazynków wraz ze złączkami oraz bateria. Replika była w środku robiona. Kable wymieniono na niskooporowe, dodano całkiem dobry mosfet. Coś jeszcze było w niej wymieniane na lepsze, jednak nie mam zamiaru rozbierać, bo znając życie coś rozwalę. Replika działa naprawdę ładnie. Z minusów, to luźna kolba - ale tylko po złożeniu. Jak jest otwarta trzyma się i nie ryla ;) Mogę nagrać filmik, bo dopasowanie w przypadku otwartej kolby jest pancerne. Drugim minusem jest wystający w połowie pin z przodu. Należy replikę rozebrać i włożyć go jeszcze raz. Mogę spróbować to zrobić, ale wolałbym zostawić to właścicielowi, bo tak jak pisałem, zawsze jak coś rozkładam i składam to później części zostają :v Magazynki są pomalowane farbą fluorescencyjną (to nie są poklejone złamania czy coś)
    Cena repliki wraz z całym szpejem i jakimiś tam gratisami to 2000 zł.
    Dla porównania kosztów:
    Sama replika to około 1500 zł, a o ile wiem, to aktualnie nie jest dostępna.
    Podwójny magazynek aktualnie na gunfire kosztuje 146 zł, co daje około 800 zł razem za wszystkie 12.
    Kolba to koszt koło 300 zł
    Oryginalna szyna b21 to bodajże około 250 zł
    Uchwyt na szyne w sklepie zenitco kosztuje około 100 zł
    Mosfet to koszt około 150 zł
    Koszt baterii to około 80zł
    Razem wychodzi ok 3k, a niektóre z tych rzeczy są trudne do zdobycia.
    Odbiór najlepiej osobisty w Poznaniu.
    Zdjęcia:
    https://drive.google.com/file/d/1GUnb44pwhhWUWr-OQUL-_qE6uAEtLS75/view?usp=sharing

    Załączniki:

    • 145642390_3649874708434674_250564874416915366_n.jpg