• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    ok, dzięki za info ;)
    dodam jeszcze, że obecnie bardziej obchodzą mnie radiostacje przenośne, więc z tego co było wymienione to właściwie tylko R-162 oraz R-148. [offtop]Ze stacjonarnych na razie dla ucieszenia oka wystarcza mi stara dobra r-stopiątka (M) :), w drużynie jedyny stylizuję się na Ruska, inni Ruskami nie chcą być(taka mieszanka), więc niema sensu zakup kolejnych zapychaczy wolnego miejsca... może kiedyś kiedy będzie to tańsze i drużyna się przeżuci ;)
    ciekawa stronka o radiostacjach radzieckich i rosyjskich- klik [/offtop]
  2. # 32
    r-148 to tez juz staroc na moich fotkach to i kocyk nowszy :)
  3. # 33
    no może i tak, ale na pewno dużo nowsze niż r-126 ;) [offtop]Swoją drogą- gdzieś tam wspominałeś, że prawdopodobnie będziesz miał takie drugie radyjko- ziściło się? Jakie są u Ciebie ceny?[/offtop]
  4. # 34
    ohh po te radyjka to juz kolejka jest, a czy beda - narazie nic nie wiem
  5. # 35
    klik Co to za kamizelka/system? Pojemnością nie grzeszy...
  6. # 36
    Nie wiem ale widziałem to na zdjęciach z Czeczeni.
    Wygląda jak pierwowzór 6Sz92 albo jakiś cywilny podrób. Ale mogę sobie gdybać.
    http://img526.imageshack.us/img526/5543/1cup5jl2.jpg
    Wiem to nie to samo. Ale...w Rosyjskim sprzęcie rzadko coś jest "tak samo".
  7. # 37
    chmm? :) Czy żeczywiście właściwie sam pokrowiec chodzi po tych cenach?
    Mrówka zjadł... :( Ciekawe, za ile sprzeda :)
  8. # 38
    wracając do apteczki. Jest to zwykła apteczka na wypadek wojny nuklearnej, takie były przechowywane w schronach atomowych w miastach. Jeśli i była w wojsku, to leżała w magazynach, ja takowej nie widziałem.
    Za to widziałem na zajęciach z przysposobienia wojskowego w szkole średniej
  9. # 39
    tadam - 1pn58 ;) ładny okaz. Ale- co to za dodatkowe mocowania? Nie widziałem takiego... do zabudowy? do pojazdu? widział kto takie co?
  10. # 40
    oj ten gosc sprzedaje go juz drugi rok:)
    na poczatku chcial kolo 4k zl, te mocowanie to nieudolnie dorobiony montaz na szyne do sztucera
    jednym slowem padaka
    za ta cene juz bym wolal te czeskie cuda
  11. # 41
  12. # 42
    TTsKO.
  13. # 43
    Na pewno? Bo układ plam ma jakiś inny, albo mi się zdaje.
  14. # 44
    Na pewno. Słonik z kredką, identycznego mam na afganie.
  15. # 45
    Słoniki nawet na gorkach są.
    Wyblakła jest albo takie zdjęcie prześwietlone.
  16. # 46
    No w sumie też mi to na TTsKO nie wygląda, kolory są dużo mniej jaskrawe niż zazwyczaj, ale może inna fabryka...
    edit- komplet nie był nowy więc prawdopodobnie pranie.
  17. # 47
    Yakarov - widać firma z tradycją :)
    (przy okazji: w Gorzowie, jest firma co ma słonika w ogrodniczkach jako logo .. nazywa się Transformers.. i zajmuje się kubłami na śmieci :D)
  18. # 48
    @baju, ttsko ma 5-6 rodzajow tkaniny bazowej, walili co bylo wiec nie ma sie co dziwic ze wychodza takie kwiatki, no wg camouflage.net to by bylo muddy-atumn-central europe specnaz pattern :P
  19. # 49
    mniam...
    Czy to jest ten model produkowany współcześnie( 1pn58-2)? Czy może ten starszy?
  20. # 50
  21. # 51
    Pierwszy raz coś takiego widzę.
  22. # 52
    Ja również, szczerze to wygląda mi na samoróbkę albo jakiś prototyp. Pytam się, bo może ktoś będzie wiedzial :D
    •  
      Foox
    • 2009-03-07
    # 53
    Zapytałem u źródła co to za cudo i to nie ma metek, więc nie widamo. Na moje krzywe oko to jakiś nie rosyjski wymysł.
  23. # 54
    To może być jakieś gówno produkcji Wympieła, oni takie podobne cuda produkują...

    edit
    http://allegro.pl/item574009088_rosyjski_komplet_maskujacy_klmk_nowy_wzor.html

    To jest jakaś podróba, ogólnie nie wiadomo co to jest ale nic używanego normalnie przez wojsko...
  24. # 55
    To w kamyszu to nie koniecznie rosyjskie, bo oryginalnie szuwary nie są wzorem kamuflażu rosyjskiego. Grecy maja podobne i coś chyba jeszcze na Bałkanach. A wygląda jak jakieś afrykańskie cudo robione w Tajlandii.
    Kamil ta brzoza niby może i cywilna ale nie upierałbym się, że nie używa tego wojsko. Przecież mogą zaopatrywać się samemu w takie dresiki. I widziałem coś kiedyś takiego na gościu na zgrupowaniu jednostek specjalnych.
    Kamil a Wympieł jeszcze istnieje?
  25. # 56
    Autor cytatu: yakarovKamil a Wympieł jeszcze istnieje?

    Tego nie wiem, ale w sprzedaży widziałem ich produkty. Wiec albo ktoś to produkuje, albo wyprzedają barachło leżące w magazynach.
    Apropos szukałem po necie, ale tam co druga firma ochroniarska/zbrojeniowa/spożywcza nazywa się вымпел ;)
  26. # 57
    a tu fotka w uzyciu tego dresiku
    http://i42.tinypic.com/ms130i.jpg
  27. # 58
    śmierdzi mi to rekonstrukcją. Jedynie granatnik jakiś taki zdumiewająco koszerny... :P
  28. # 59
    To nie reko. To zdjęcia brata RomanaS podczas służby w armijnym zwiadzie (czyli w razwiedce?).
  29. # 60
    Autor cytatu: yakarovKamil ta brzoza niby może i cywilna ale nie upierałbym się, że nie używa tego wojsko.

    Aj, chciałem tylko zaznaczyć że to niewojskowa podróba "normalnego" KLMK które leży w magazynach.

    Autor cytatu: kazikTo zdjęcia brata RomanaS podczas służby w armijnym zwiadzie (czyli w razwiedce?).

    A on czasem nie w WW służy?