• Kategorie

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com
 1. # 1
  Witam szanowne grono,
  nie trafiłęm na podobny temat, więc szybkie pytanie. Mam kuloplujki lct, i tych się trzymam. Potrzebuję magazynków, wszyscy kochają śliwki ostrych skorup, zatem pytanie. Czy ktoś miał doczynienia z tymi od NPO? Jakoś żadnych recenzji nie mogłem namierzyć, ciekaw jestem jak z jakością samej przeróbki, wkładów, podawania itp. Ogólnie czy warto. Szkoda byłoby wtopić ponad 1k za osiem magazynków, które okażą się kiepskie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
 2. # 2
  Cześć, mam magazynek dodany do 12 od NPO.
  Bardzo ładnie iucięty i solidnie zrobiony, na dole zostawili oryginalny "ogranicznik" stopki magazynka (chodzi mi o ten elemnt wystający z dziury w dolnej blaszce) wraz z kawałkiem oryginalnej sprężyny wiec wszystko jest tak jak powinno.
  Natomiast czy wszystkie magazynki zrobione przez npo będą takie ładne- kto ich wie pewnie wszystko zależy od partii jaką aktualnie zrobili.
  Jak chcesz mogę Ci podrzucić zdjęcia tego magazynka tylko daj kontakt do siebie.
 3. # 3
  Edit- niestety mój nie pasuje do LCT :/ do E&La wchodzi i trzyma się sztywno jak zły, ale w LCT brakuje dosłownie paru mm żeby go dopchnąć i zapiąć w replice
 4. # 4
  Patrząc na stronę npoaegexport.com (przypuszczam, że to o niej mówicie) mam trochę mieszane uczucia i zdecydowanie nie wzbudza mojego zaufania.

  Macie z nimi jakieś doświadczenia, udane zakupy?

  @Chmiel23 - zakładam, że problem z magazynkiem (dopasowanie do LCT) to kwestia 3min pracy z pilnikiem?
 5. # 5
  Chmiel, dzięki za cynk. Zapowiadają na stronach wszelakich, że pasuje do npo, najwyżej jakaś mała poprawka pilnikiem. Wojciech-wydaje się być ok. Brałem coś z 39bullets, a to ich dystrybutor, za to mają oddział w gdańsku, a w zasadzie sam magazyn wysyłkowy. Ta strona ma oddział zdaje się w Moskwie, więc może iść chwile dłużej, ale też jest taniej. Kwestia wysyłki jakimś kurierem pewnie jest do dogadania, jak to zamówię, to napiszę co i jak z wysyłką.
 6. # 6
  Gdyby na tej stronie funkcjonowały jakiś normalne formy płatności to pewnie już sam bym czekał na paczkę - pierwszy raz się spotykam z indywidualnym ustalaniem. Do tego dochodzi brak jakichkolwiek danych firmy na stronie. O ile na Facebooku NPO często przewija się 39bullets to o tym sklepie nie znalazłem żadnej wzmianki.

  Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na Twoją relację z zamówienia.
 7. # 7
  Naskrobałem im maila z kilkoma pytaniami, zobaczymy co odpiszą. Z 39bullets już miałem do czynienia, i mimo prawie 2 miesięcy oczekiwania na paczkę (co z góry zapowiedzieli, pewnie musieli skompletować wszystko u siebie najpierw), to obsługa klienta naprawdę na poziomie. Mają jednak trochę drożej, wiadomo marże, więc zawsze mogę jeszcze u nich podpytać czy npoexport to jakiś ich główny spedytor.
 8. # 8
  Wroobel daj prosze znać z jakiej strony chcesz zamówić i czy coś Ci odpisali :)
 9. # 9
  Autor cytatu: Chmiel23Wroobel daj prosze znać z jakiej strony chcesz zamówić i czy coś Ci odpisali :)
  Dostępne są na ten moment tylko na npoexport, jeszcze nic mi nie odpisali, więc muszę się chwilowo wstrzymać, albo poszukać o nich opinii w wolnej chwili.
 10. # 10
  Mini update. Npoexport sie nie raczeyło odezwać po 3 mailach, a 39bullets przyznało, że nie wysyłają tych magazynków, ponieważ mają za dużo problemów z celnikami przez to.