• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam szanowne grono,
    nie trafiłęm na podobny temat, więc szybkie pytanie. Mam kuloplujki lct, i tych się trzymam. Potrzebuję magazynków, wszyscy kochają śliwki ostrych skorup, zatem pytanie. Czy ktoś miał doczynienia z tymi od NPO? Jakoś żadnych recenzji nie mogłem namierzyć, ciekaw jestem jak z jakością samej przeróbki, wkładów, podawania itp. Ogólnie czy warto. Szkoda byłoby wtopić ponad 1k za osiem magazynków, które okażą się kiepskie. Z góry dzięki za odpowiedzi.
  2. # 2
    Cześć, mam magazynek dodany do 12 od NPO.
    Bardzo ładnie iucięty i solidnie zrobiony, na dole zostawili oryginalny "ogranicznik" stopki magazynka (chodzi mi o ten elemnt wystający z dziury w dolnej blaszce) wraz z kawałkiem oryginalnej sprężyny wiec wszystko jest tak jak powinno.
    Natomiast czy wszystkie magazynki zrobione przez npo będą takie ładne- kto ich wie pewnie wszystko zależy od partii jaką aktualnie zrobili.
    Jak chcesz mogę Ci podrzucić zdjęcia tego magazynka tylko daj kontakt do siebie.
  3. # 3
    Edit- niestety mój nie pasuje do LCT :/ do E&La wchodzi i trzyma się sztywno jak zły, ale w LCT brakuje dosłownie paru mm żeby go dopchnąć i zapiąć w replice
  4. # 4
    Patrząc na stronę npoaegexport.com (przypuszczam, że to o niej mówicie) mam trochę mieszane uczucia i zdecydowanie nie wzbudza mojego zaufania.

    Macie z nimi jakieś doświadczenia, udane zakupy?

    @Chmiel23 - zakładam, że problem z magazynkiem (dopasowanie do LCT) to kwestia 3min pracy z pilnikiem?
  5. # 5
    Chmiel, dzięki za cynk. Zapowiadają na stronach wszelakich, że pasuje do npo, najwyżej jakaś mała poprawka pilnikiem. Wojciech-wydaje się być ok. Brałem coś z 39bullets, a to ich dystrybutor, za to mają oddział w gdańsku, a w zasadzie sam magazyn wysyłkowy. Ta strona ma oddział zdaje się w Moskwie, więc może iść chwile dłużej, ale też jest taniej. Kwestia wysyłki jakimś kurierem pewnie jest do dogadania, jak to zamówię, to napiszę co i jak z wysyłką.
  6. # 6
    Gdyby na tej stronie funkcjonowały jakiś normalne formy płatności to pewnie już sam bym czekał na paczkę - pierwszy raz się spotykam z indywidualnym ustalaniem. Do tego dochodzi brak jakichkolwiek danych firmy na stronie. O ile na Facebooku NPO często przewija się 39bullets to o tym sklepie nie znalazłem żadnej wzmianki.

    Trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na Twoją relację z zamówienia.
  7. # 7
    Naskrobałem im maila z kilkoma pytaniami, zobaczymy co odpiszą. Z 39bullets już miałem do czynienia, i mimo prawie 2 miesięcy oczekiwania na paczkę (co z góry zapowiedzieli, pewnie musieli skompletować wszystko u siebie najpierw), to obsługa klienta naprawdę na poziomie. Mają jednak trochę drożej, wiadomo marże, więc zawsze mogę jeszcze u nich podpytać czy npoexport to jakiś ich główny spedytor.
  8. # 8
    Wroobel daj prosze znać z jakiej strony chcesz zamówić i czy coś Ci odpisali :)
  9. # 9
    Autor cytatu: Chmiel23Wroobel daj prosze znać z jakiej strony chcesz zamówić i czy coś Ci odpisali :)
    Dostępne są na ten moment tylko na npoexport, jeszcze nic mi nie odpisali, więc muszę się chwilowo wstrzymać, albo poszukać o nich opinii w wolnej chwili.
  10. # 10
    Mini update. Npoexport sie nie raczeyło odezwać po 3 mailach, a 39bullets przyznało, że nie wysyłają tych magazynków, ponieważ mają za dużo problemów z celnikami przez to.