• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Kompletuję stylizację na Afgan i postawiłem na pas z oporządzeniem zamiast oklepany lifczik. Na razie posiadam ładownicę z 4 komorami na magazynki (WDW) i ładownicę na 2 granaty. Pytanie czego jeszcze brakuje do kompletnego wyposażenia? Myślałem też nad taką manierką ale nie do końca wiem czy będzie pasować.
    Pozdrawiam

    Załączniki:

    • aluminiowa-manierka-zsrr-0-8l-z-pokrowcem-oryginal-kopia-oryginal.jpg
  2. # 2
    W Afganie raczej nie noszono oporządzenia na pasie, ewentualnie sama ładownica do AK w przypadku załóg pojazdów i kierowców. Zresztą przy tej ilości ładownic i manierek jakie chcesz założyć na pas, potrzebowałbyś jeszcze szelek (bardzo rzadki widok w Afganie). Jak nie chcesz oklepanego czikoma/lifczika to uszyj sobie sam kamizelkę, na zdjęciach masz wiele przykładów własnoręcznie szytych kamizelek z Afganistanu. Manierka raczej też nie bardzo, chociaż na upartego może być, lepiej tropikalną 1,5l.
  3. # 3
    Dzięki za radę. Czy te manierki "tropikalne" są dostępne w PL czy to bardziej jakiś rarytas?
  4. # 4
    U nas są dość rzadkie, ale jakiś Białorusin sprzedaje je akurat na allegro.




    https://allegro.pl/oferta/armia-zsrr-afghan-war-oryginalna-manierka-1-5-l-11106215122