• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Zastanawiam się czy istnieje możliwość zakupów detalicznych w Izmaszu?
    Czy nawet gdyby była taka możliwość, to jak by wyglądała sprawa wysyłki np. noży (bo to mnie interesuje) do Polski?
  2. # 2
    pewnie tak samo jak tasaków kuchennych...
  3. # 3
    Z tego co usłyszałem od Dymitra soviet propagandy, to nie jest możliwe wysyłanie broni białej poza terytorium kraju. Być może jest tu wytrych - bo chodzi zapewne o osoby prywatne - firmy mające koncesje na obrót bronią pewnie miałyby większe szanse. Może ktoś ma jakiś zaprzyjaźniony sklep myśliwski i mógłby to sprawdzić?
  4. # 4
    jedynie przez dealerow izmasza w danym kraju, zonk w tym ze taki diler tez musi miec koncesje od mwd rosji! na handel
    ew przez rosobronnoexport na jakis targach
  5. # 5
    W takim razie nie ma sensu kombinować, poszukam normalnego dystrybutora. Dzięki za pomoc.
  6. # 6
    Bez problemów koncesyjnych mogą wysyłać "makiety" np. kamizelki bez wkładów (z plastikowymi atrapami) - a widziałem jakiś bagnet z napisem "makieta" (po rosyjsku), więc podejrzewam, że podobnie jest z nimi.

    No chyba, że to dalej jest wtedy bronią białą (nożem) i i tak nie da się eksportować bez udziwnień.
  7. # 7
    http://www.izhmash.ru/eng/product/npc_knives.shtml

    "not classified as cold steel weapon" - czy to znaczy że jest klasyfikowany na równi z nożem kuchennym?
  8. # 8
    No w sumie to nóż użytkowy.
    Inna sprawa jak go ktoś używa.
  9. # 9
    mówiłem, że jak tasaki :P
  10. # 10
    Autor cytatu: yakarov(...) Inna sprawa jak go ktoś używa.

    Dokładnie, kalkulatory średnio, rocznie powodują 37 zranień ;)