• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Jeśli sądzicie, że o granatnikach z tej serii powiedziano już wszystko, to przekonajcie się sami - klik (uwaga - nie dla rusofili o słabych nerwach!). Znalazłem to w bieżącym "Raport WTO", relacja z Shot Show 2009, oczywiście w USA.
    Link do całego wątku z targów na mp.net.

    PS. Mam nadzieję, że admin nie obrazi się za umieszczenie tematu w hydeparku, nie znalazłem godnego miejsca dla tej choinki taktycznej. Moim marzeniem jest strzelająca szyna ris i mundur składający się z li tylko z miękkiej taśmy velcro dla pełnej dowolności umieszczania "morale patches".
  2. # 2
    Co powiedzieć?
    Stan przedzawałowy...
    Ale tą ostrogę mogli usunąć.
  3. # 3
    No miód cud, brakuje tylko latarki i dalmierza laserowego :]
  4. # 4
    I tostera.
  5. # 5
    iPoda komukolwiek ?
  6. # 6
    IPoda akurat widziałem przy SR-25, więc nie jest to jakiś wybryk. ;-)
  7. # 7
    :O
    Technologia idzie w przód... ^^
  8. # 8
    @yakarov - wiem wiem temu zapytałem, ciekawie by to wyglądało na stronie internetowej Apple - iRPG czy iTOW , poki co powinno być iSR ;)
  9. # 9
    yakarov- to nie iPod. To jest specjalne urządzenie do obliczania parametrów lotu pocisku, na "asg.pl" była kiedyś notka o tym w nowościach.
  10. # 10
    W środku z tego co się orientuję jest iPod - tylko z zainstalowaną specjalną aplikacją.
  11. # 11
    Dla snajpera pełen luksus.
    Nie ma to jak słuchać ulubionych utworów, przy wyczekiwaniu na cel ;)
  12. # 12
    @baju to jest iPod touch / iphone - bo:
    a latwo to programowac (iphone SDK jest fajny + do tego xcode i programy pisza sie prawie same :P cos jak vs na klona)
    b ma juz dobry touczskrin z multi taczem - nie trzeba kombinowac z interfejsem uzytkownika i obsluga softu (ui zapewnia os)
    c mozna podlaczac rozne zewnetrzne rzeczy, np dalmierz mierzacy poprzez celownik odleglosc - interfejsy standardowe sa wiec i produkcja tania
  13. # 13
    Dzięki.
    Linka dałem bo to iPod. Jak zauważyli inni. Akurat nie dalej jak 2 tygodnie temu rozmawiałem z gościem , który tego używa właśnie na 25. Jako, że używa go zawodowo i sportowo jego słowa: "zajebisty gadżet, spełnia swoją rolę, jest przyjazny i fajnie wygląda."