• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,
    czy ma ktoś doświadczenie w zakupach za pośrednictwem serwisu tridentmilitary.com ?
  2. # 2
    Ja czytałem ze dorgo, cieżko sie skontaktować i się czeka i nie zawsze doczeka się. Facet ma chyba konto na ebayu więć polecam skorzystać z ebaya- zawsze jakaś pomoc w razie jakby co.
  3. # 3
    Gadałem kiedyś z gościem z Ukrainy i on powiedział ,że cały ten Ukraiński sprzęt to nie jest najwyższej jakości (mundury,plecaki,oporządzenie itp.)Chodzi o umundurowanie i wyposażenie Ukraińskiej Armii i Policji a nawet jednostek specjalnych.Mówił że na Ukrainę sprzęt wojskowy zawsze dostarczała Rosja oni nie mają ani takich firm jak np.Modox ani jakiś tam dojść do ekstra sprzętu jednym słowem marazm.Zresztą na Ukrainie szaleje recesja jak zapewne każdy wie.Dochodzą koszty przesyłki no i jak to dotrze (w jakim stanie i kiedy) nie wiadomo ponieważ tam jest chaos.O reszcie oferty powiedział bym że jest orientalna.Czyli z orientowana na Azję Bliski i Daleki Wschód Afrykę.Wydaje mi się że sprzęt z tamtych regionów świata nie jest najwyższej jakości.Nie wiadomo w jakim stanie są pamiątki po poprzednim ustroju w europie wschodniej.Ceny raczej wysokie wszystko w dolarach.Raczej będzie to kosztować więcej roboty niż jest tego warte przynajmniej tak mi się wydaje.