• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Na blogu RussianManiaWorkshop pojawiły się zdjęcia prototypowego RPG7, który jest obecnie opracowywany:
    http://img509.imageshack.us/img509/7092/imageaxdpicturerpg7prot.jpg

    źródło: blog RMW
  2. # 2
    No i coś czuję że to będzie wyglądać jak trzeba. A na tych zdjęciach już nieźle się prezentuje.
  3. # 3
    No, będzie coś z tego.
  4. # 4
    no ten ma szanse byc konkretny - pozyjemy zobaczymy :)
  5. # 5
    Ja na imbusy bym ponarzekał. I na cenę, bo na pewno będzie konkretna ;)
  6. # 6
    imbusy latwo wymienic, a cena hmmm to zalezy od kursu zlotego :(
  7. # 7
    jak bedzie taki jak moj akms to bije na glowe wszystkie inne asgowe shity. jak poloze akmsa obok jekiejkolwiek giwery (vfc, boj, TM, CA) to wszyscy pytaja skad ten ostry :D jak sie Ting postara to zrobi ladne rpg...
  8. # 8
    Będą se moglii w HAG kupić i skopiować. Tudzież zobaczyć "jak to sie robi"...
  9. # 9
    HAG jest pr0, nie ma zartow :)
  10. # 10
    RPG-7 od RMW jest już dostępny w "preorderze". A skończony ma być za 2 tygodnie.

    Koszt: 450$ + wysyłka (ok 70-90$ wg Tinga).

    Można zamawiać tutaj:
    http://www.russianmaniaworkshop.com/details.asp?ProdId=RMWGL-01&cat=13

    PS. Dla osób zarejestrowanych na RA jest 5% zniżka ( zasady promocji opisane tutaj )
  11. # 11
    Może mi ktoś powie co na russianmaniaworkshop robią 2 trojany :/
  12. # 12
    Zmień antywirusa, tam nic nie ma (stwierdzam to po przejrzeniu kodu źródłowego strony).
    •  
      Foox
    • 2009-05-20
    # 13
    Autor cytatu: IwanNKVDMoże mi ktoś powie co na russianmaniaworkshop robią 2 trojany :/

    Niech zgadnę Avast? Kiedyś może i był dobry, ale teraz szkoda gadać. Lepiej już używać ClamAV + firewall.
  13. # 14
    a ile tych rpg chce RMW wykonac ? wie ktos ?
  14. # 15
    Nic na ten temat nie wspominał - zawsze możesz go zapytać via mail.
  15. # 16
    Podejrzewam, że tyle ile będzie -pre orderów + troszkę więcej