• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam mam pytanie czy warto kupić RPK ACM ?
    Bo czytałem o tej replice i podobno niezbyt przypomina RPK ? Ale tym to ja bym się zajął :-)
    Ale boje się o bebechy bo nie chce kupić giwery za ponad 700zł i ją odsyłać po pierwszej strzelance.
    Będę wdzięczny za wszelkie info.
  2. # 2
    Nawet jeśli odpicujesz go wizualnie, to tylko będzie wyglądał jak ręczny km.. Jak chcesz w asg wykorzystać tą broń jako wsparcie to musisz przygotować się na to, że stockowy gearbox nie będzie Ci potrzebny ;)

    Moim zdaniem szkoda kasy ;) Bo ani to RPK, ani broń wsparcia w asg.. ;)
  3. # 3
    Zdecydowanie nie warto. Lepiej budżet przeznaczyć na coś "nowszej generacji" (dowolna konstrukcja w standardzie VFC, np. DBoysowe AK lub CM.04x od CYMY) i spokojnie czekać, aż w końcu Chińczycy zdecydują się skopiować RPK, które wygląda jak RPK (a KIEDYŚ chyba muszą to zrobić, prawda?).
  4. # 4
    Bo chce kupić następną replikę mam już kas-74 i aks-74 a chciał bym coś nie 74 ani 47 :-P A akm cymy mi się nie podoba gdyby był AKMS to bym kupił :-D ale nie ma :-( Dzięki za info ;-)
  5. # 5
    AKMS będzie niedługo, na twoim miejscu bym na niego poczekał.
  6. # 6
    No nie mam wyboru :-) A za ile?
  7. # 7
    Nie wiem, ale były juz zdjęcia kompletnego prototypu na airsoft-news.eu.
  8. # 8
    hehe..to wiem..ale cena też jak AKM? czyli tak 600zł ?
  9. # 9
    Nie wiem, bo skąd miałbym wiedzieć...
  10. # 10
    kupuj akms z RMW. lepszego nie bedzie ;)
  11. # 11
    RMW ? nie wiedziałem co to i wpisąłem w google i tylko jakaś konwersja wyskoczyła.
  12. # 12
  13. # 13
    A..dziękuje za linka... :-P
  14. # 14
    Mnie tam avast wywala ze jest kon trojanski w pliku wysylanym przez strone...
  15. # 15
    Zmień antyvira...
  16. # 16
    Avast to nie jest delikatnie mówiąc najlepszy program antywirusowy.Miałem Avasta i ciągle się wywalał zresztą.Ja miałem pełna wersję i ona wychodzi co jakiś roczek nowa (przynajmniej kiedyś tak było) więc nie trudno być nie na czasie.Polecam Avira AntiVir Personal jest za darmo.Mi instalował kumpel informatyk najlepiej poradzić się fachowca.
  17. # 17
    dobra, panowie, starczy o antyvirach
  18. # 18
    Poczekajcie... dostałem cynk że się szykują niedługo RPK w std. VFC/Boyi przewidywany czas ok. 1,5 mies.
  19. # 19
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Avast to nie jest delikatnie mówiąc najlepszy program antywirusowy..


    Powiedz, kiedy cie mam wyśmiać...
    nod32 lepszy o niebo jest ;)


    SoP-PeL, a coś na temat ceny tego RPK może wiesz?
  20. # 20
    skad to info?
    PS wiem ze nod32 to najlepszy antyvir ale u mnie sie nie sprawdzil bo wywalal mi jeden program ktorego notorycznie uzywalem :(
  21. # 21
    jakbym wiedział coś, co mogę przekazać dalej to bym powiedział.
    Na razie cieszcie się plotką:-)
  22. # 22
    Pewnie bedą wysyałać z Krakowa ... jest dobrze odwzorowane bo osoba która robiła prototyp dobrze robi wszystkie repliki. :)