Niezalogowany (Zaloguj się)
 • Kategorie

Подобные

Podobne

 • Konkurs

  • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
 • Współpracujemy

  • Frontowiec.com

Vanilla 1.1.10 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

 1. # 31
  Witam MROOV! ( right ? ) ;)

  i wish to understand more polish word ... sorry for the OT


  Pozdrawiam


  ( that's soo cool! )
 2. # 32
  Don't worry Polish language is difficult , but italian for me is the black magic.You have time to understand more.Menager Polish football national team Leo Beenhakker
  say's step by step.In site http://www.redzone.com.pl/ you have many more of Russian army staff we say szpej :).Modox offer many more then gorka.Allways we
  can help you choose some stuff.

  Best regards Comrade !!!
 3. # 33
  Yes SPECNAZ 2K9 ..polish it's soo difficult...i undestand only Kategorie and Profil in this page =) ( in italian is Categorie and profilo )


  what kind of boots use with gorka?


  Best Regards to you Comrade!
 4. # 34
  Autor cytatu: dunghywhat kind of boots use with gorka?


  Comfortable :) But if you want to have issue boots, you can buy them HERE.
 5. # 35
  thx Kamil ! very nice site!

  comfortable ? i wish !!! =)
 6. # 36
  In this site http://redzone.com.pl/index.php?language=en you have English version.Unfortunately Red Zone don,t have Russian boots recommended for Gorka.
  Gorka in russian mean Mountain.It is siut for mountain infantry.Take a look for russian Tactical Accesory http://redzone.com.pl/index.php?cPath=47 .
  You should look on offer and choose some vest for you.Russian Boots, Vest, and Gorka will be a full option for russian solder .
 7. # 37
  Edytka posta z pierwszej strony
 8. # 38
  Bardzo ciekawy fotki Mroov :)

  Aczkolwiek osobiście jeśli chodzi o WZÓR nie zauważyłem identyczności w MARPACie i Zielonej Cyfrze - przynajmniej patrząc na zdjęcia próbek które wrzuciłeś. Na ich podstawie zrobiłem małe porównanie wzorów:
  ./uploads/kamuflaz_cyfra/__zielona_cyfra_i_marpat.jpg
  Osobiście nie widzę tych samych elementów na obu kamuflażach ;) Np. zaznaczonych na cyfrze "stworków" nie widzę na Marpacie. Szukałem, też dużego obróconego E z Cyfry (lekko po prawej jego próbki
  jest takie brązowe otoczone zielenią) i go też nie znalazłem. Patrząc na powtarzalność (zarówno pionową jak i poziomą) możemy natomiast wywnioskować, że na zdjęciu zmieścił się cały wzór Cyfry - natomiast MARPAT na pewno zmieścił się poziomo (pionowo raczej nie).

  Jesteś dodatkowo pewien tego orzełka, który wg twoich słów też został skopiowany? Bo osobiście go nie znalazłem. Co sprawia, że mam wrażenie, że miałeś dwie różne "Cyfry" (jedną - identyczną kopię jak MARPAT, druga już "autorską"). Albo się po prostu pomyliłeś ;)
 9. # 39
  Właśnie o to chodzi:) Jak pisałem są co najmniej 2 cyfry produkowane przez Modoks (nie licząc wersji pustynnej i różnej kolorystyki). Nie posiadam tej, która jest kopią marpata (razem z orzełkami), bo mi się nie podobała ;P Próbka, którą wrzuciłem pochodzi z KZMa i wzór jest zupełnie inny. Kopie marpata widziałem na takim mundurku:
  http://www.modox.ru/?p=108&id=79&action=more
  Chłopaki z redzona narzekali, że im zachodni klienci marudzą przez te orzełki, więc prócz omamów zwrokowych musiałbym mieć też słuchowe:)
  "Zupełnie" nie najlepiej tu pasuje, ale chodzi mi o to, że układ pikselków nie jest identyczny, a właściwie jest poprostu inny, więc nie znajdziesz odpowiadających miejsc. Do tego,nie zrobiłem całych fragmentów powtarzanych, bo w przypadku marpata nie zmieścił się cały na plecach, więc wolałem dać fragmenty tej samej wielkości i w miare reprezentatywne.
 10. # 40
  A, OK. No to wszystko jasne :)
 11. # 41
  Kazik, różnica na tym zdjęciu co dałeś nie jest tak wielka.. mam akuratnie w tej kolorystyce KZM'a.. Ale kumple mają dużo więcej zieleni i widać z daleka, gdzie marpat, a gdzie cyfra..

  http://borowiec.blanty.net/team.html <= w profilu Wojtka i Zygmunta są kzm'y w tej bardziej zielonej kolorystyce. Te o których pisze były szyte coś na wiosnę tego roku.
 12. # 42
  Nie, no kolory to ja rozróżniam i widzę co jest co (mniej więcej ;) ). Chodziło mi głównie o podobieństwa / różnice we wzorze. Wy jakie macie wersje? Rozumiem, że podobnie jak Mroov bez orzełka?
 13. # 43
  Tak na pierwszy rzut beretem to te wzorki (nie kolory - co do tego się nie wypowiadam bo ciemne są wasze zdjęcia) są inne od mojego - większe zielone plamy - "grupy pikseli". Ale nie potrafię stwierdzić jednoznacznie.
 14. # 44
  MROOV, jeśli masz takie kolory jak na zdjęciu umieszczonym przez kazika to masz taką wersję jak ja, czyli b. mało zieleni, ale kumple już mają zieleń w takich ilościach jak u nas ten brąz. Jak będę miał kiedyś aparat, a mi się przypomni to zrobię fotkę.
 15. # 45
  OK