• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
  2. # 2
    Iwan, bez obrazy, ale o części rzeczy na temat których założyłeś tematy już istnieją. Nie ma sensu ich dublować.

    No i zakładanie tematu po to by podać samego linka do artykułu nie ma za bardzo sensu. Już lepiej podaj linka do całej strony gunscity.ru w temacie "ciekawe linki".
  3. # 3
    OK, nie dam rady już pokasować - prośba do admina o skasowanie moich ostatnich dodanych wątków.
    Dzięki za wykasowanie innych - ten też, proszę :))
  4. # 4
    Iwan - kontrpropozycja.
    Część z nas opanowała w miarę dobrze język rosyjski, część pamięta go z dawnej podstawówki a część ni w ząb.
    W związku z czym - mógłbyś równie dobrze przetłumaczyć je na polski, wrzucić coś od siebie (tudzież połączyć z innymi artykułami o danym przedmiocie) i by było ekstra.
  5. # 5
    Инициатива наказуема - jedno z pierwszych przykazań żołnierskich :)))
    A który temat jest najciekawszy? Jak będę miał więcej wolnego czasu - czemu nie...
  6. # 6
    oj iwan z ta inicjatywa to nie tak hehe, sam musialem pytac zony co to znaczy bo ja ledwo bukwy czytam
    jesli o mnie chodzi to kamizelki sa najciekawsze
  7. # 7
    balistyczne czy taktyczne :)))?
  8. # 8
    balistyczne - choc ten link ktory podales w temacie o stanikach tez jest ciekawy :)
  9. # 9
    OK, jak znajdę czas, dam w stosownych wątkach :)))
  10. # 10
    Właśnie ja chciałem powiedzieć ze jestem dzieckiem kapitalizmu i nie rozumiem nawet rosyjskich kwestii w czterech pancernych;p, było by bardzo miło jak by ktoś tłumaczył co ciekawsze artykuły. Żeby nie było że jestem leniwy kupiłem kurs rosyjskiego i próbuje sie tych "krzesełek" nauczyć ale nim będę nim władał to hoho;p