• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
    •  
      wilu
    • 2009-05-26
    # 1
    Odwiedzając ostatnio naszych wschodnich sąsiadów znalazłem taki oto wynalazek:
    /lh/photo/RmjuPv4fBsFqrd5YgIIwEg?authkey=Gv1sRgCJe6t9GCgbaMiAE&feat=embedwebsite

    /lh/photo/Wy457uAII2LL0YZp-XeoDg?authkey=Gv1sRgCJe6t9GCgbaMiAE&feat=embedwebsite

    Teraz wiadomo skąd u nich taka siła bo moc ma okrutną hehehe.
  1. # 2
    Hehe, Pesus też to przywiózł z Ukrainy :) Podobno smaczne.
  2. # 3
    U nas też jest marka piwa związana z Armią.Mamy mniej jednostek specjalnych niż Rosja więc u nas nazwa piwa bardziej pospolita WOJAK.Swoją drogą myślę
    ,że nazwa Grom dla piwka 8 proc. była by w sam raz.U nas reklamuję się to tak.Prezentuj Bro.....( war :) ).Wojak jest w trzech kolorach Czarny (Jednostka Elitarna)
    Czerwony (wsparcie) i zielony (taktyczna).Tak więc reprezentowane są te najliczniejsze rodzaje wojsk.To dużo mówi o podejściu do zasadniczej służby wojskowej.
    Teraz powinien pojawić się wojak zawodowy kolor do wyboru.Wracając do wyrobu ze wschodu widać że piwo przeznaczone jest dla zawsze chcących się wyróżniać
    jednostek specjalnych.Na butelce jest etykietka w kamuflażu Gorod wydaje mi się że to piwo na dyskoteki i domówki (teren zurbanizowany) a w teren to się bierze z etykietką w kamuflażu Lies.:)
  3. # 4
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9U nas też jest marka piwa związana z Armią.Mamy mniej jednostek specjalnych niż Rosja więc u nas nazwa piwa bardziej pospolita WOJAK.Swoją drogą myślę
    ,że nazwa Grom dla piwka 8 proc. była by w sam raz.U nas reklamuję się to tak.Prezentuj Bro.....( war :) ).Wojak jest w trzech kolorach Czarny (Jednostka Elitarna)
    Czerwony (wsparcie) i zielony (taktyczna).Tak więc reprezentowane są te najliczniejsze rodzaje wojsk.To dużo mówi o podejściu do zasadniczej służby wojskowej.
    Teraz powinien pojawić się wojak zawodowy kolor do wyboru.Wracając do wyrobu ze wschodu widać że piwo przeznaczone jest dla zawsze chcących się wyróżniać
    jednostek specjalnych.Na butelce jest etykietka w kamuflażu Gorod wydaje mi się że to piwo na dyskoteki i domówki (teren zurbanizowany) a w teren to się bierze z etykietką w kamuflażu Lies.:)


    JA PIER...................... STARY ODSTAW TO CO BIERZESZ - POWAŻNIE
    •  
      GRD
    • 2009-05-27
    # 5
    Piardłem ze śmiechu i zdechłem od własnego smrodu - poważnie :D
    Zawdzięczam Ci kolego (specnaz 2k9) poprawę humoru :)
  4. # 6
    Specnaz - odstaw leki, prosze
  5. # 7
    Piwa nie piłem, ale sama oprawa graficzna etykiety zwala z nóg :).
  6. # 8
    Specznaz2K9, może pora już przestać pić, zacząć leczyć kaca i łykać 2KC? :D
  7. # 9
    http://www.demotywatory.pl/komentarze/1651#komentarze
    Jestem pewny że facet to pija!! Specznaz2K9 nie jesteś sam;p