• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Czy oprócz GRH "Razwiedka" są jeszcze grupy o podobnych zainteresowaniach? A jeżeli są to jake? No i czy to zależy raczej od miejsca zamieszkania?Pozdrawiam wszystkich
    •  
      Foox
    • 2009-06-09
    # 2
    Jeśli o rekonstrukcję Afganu to nie ma, natomast airsoftowo są jacyś w Tarnowie na pewno.
  2. # 3
    Masz na myśli grupy zajmujące się reko wojny w Afganistanie? Bo z tego co wiem w Polsce jesteśmy jedyni, za granicą to chyba są jakieś pojedyncze grupy na Ukrainie, w Czechach i gdzieś w Skandynawii.
  3. # 4
    @woham, z inej beczki, zapraszmy na zlot w hazlachu jesli masz czas i checi wpasc :)
  4. # 5
    Reko wojny w Afganistanie pojawiło się też na Moto Weteran Bazar w 2007 roku wystawione przez GRH "Żołnierze świata" - link .
  5. # 6
    Mialem na myśli grupy rekonstrukcyjne w Polsce na temat nie tylko Afganu a i wogole o zbrojnych silach ZSSR i RF.
  6. # 7
    Grup rekonstrukcyjnych Armii Czerwonej z czasów IIWŚ akurat trochę jest, choćby Kalina Krasnaja czy sekcja AC Festung Breslau. O GRH z późniejszych czasów ZSRR osobiście nie słyszałem, tym bardziej o GRH wojsk FR (nie liczę tych airsoftowych, bo to nie reko).
  7. # 8
    Trochę osób zainteresowanym rekonstrukcją armii radzieckiej można znaleźć tutaj: http://www.forum.militarni.pl/viewforum.php?f=13&sid=91a935c40bdc283aae76bf7c6f2fbf4b
  8. # 9
    Do xsnailx: Chęć to ja mam i to wielką poznać ludzi co interesują sie tym. Ten zlot będzie 26-28 czerwca? Pod Czeszynem Tak?
  9. # 10
    @ woham tak, jak trzeba zalatwie spanko napisz mi na priwa jak sie z toba telefonicznie skontaktowac, bom teraz zabiegany :)

    EDIT: mail doszedl - dzieki :)