• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Witam,

    Jako posiadacz tej repliki postaram się przez kilka dni napisać krótką recenzję tej repliki.

    Czy macie jakieś szczególne pytania ? Może coś jest nie jasne - chętnie na nie odpowiem.

    Na początek napiszę, że to nie jest replika Plug&Play - wymaga wkładu własnego - ale ma potencjał. Wszystko to co znajdę opiszę w tym temacie.

    Pozdrawiam
  2. # 2
    Może dziwnie to zabrzmi:
    Da się rozłożyć mechanizm spustowy (przy użyciu dość prostych narzędzi typu przybornik do AK - dowolna wersja przyb.)?
    Z czego wykonany jest rygiel rury gazowej?
  3. # 3
    Opisz conieco komorę HU, bo w eMkach WA regulacja HU jest koszmarem.
  4. # 4
    Hhehe moge wam powiedziec tylko tyle Cud Miod i Orzeszki :). Mialem okazje chwilke sobie z tego postrzelac i ..... szkoda , ze nie mam kasy to bym juz zamawial i z tym latal. A tak nadal trzeba ze zwyklym Boyem biegac :(
  5. # 5
    Witam,
    SoP-PeL, mozesz coś napisać + zdjęcia, bo ja też sie przymierzam do zakupu tego AK w wersji z NPASem, ale caly czas czekam na jakas solidna opinie od jakiegos wlasciciela no i fotki.
  6. # 6
    sorry ale widzisz kończę prace mgr i ją bronię . ASG zeszło na drugi plan.
  7. # 7
    W takim razie JUŻ gratuluje koledze tytułu i czekam na solidny opis.
  8. # 8
    Czyli co - magazynek nieszczelny jak w AKSU?
  9. # 9
    Mag szczelny. Jedynie system wbijania naboju CO2 do dupy. Jest to zwykla śruba dociskowa - w pewnym momencie śruba przebija nabój i gaz sie ulatnia - trzeba dokręcić jeszcze około 180-200 stopni wtedy magazynek - pojemnik - i nabój stają się szczelne. Co ciekawe - największa wydajność jest na niemarkowych kapsułach. Strzelając na single około 1bb/s uzyskałem około 70-75 wystrzałów na kapsule chinskiej i dokładniej 52 na "markowej" umarex. ( a różnica w cenie to 50 groszy ). No i power tej zabawki to jest coś:) nie bylo to mierzone ale na moje oko 50-60m celnego w popiersie wchodzi 7/10bb.
  10. # 10
    Nowe magi z RA-Techa są na greengas. Zresztą przerobienie Twojego standardowego maga z kapsuły CO2 na RAtechowy to tylko kwestia gwintowanej rurki z jednej strony a z drugiej założenia zaworu :) Tutaj 2:29sek. Też stopiątka ale za to jaka! ;)
    http://www.youtube.com/watch?v=g1uP6xmFHQI&feature=related
    SoP-PeL nie żałujesz troche, że nie wstrzymaleś się z decyzją ? Chodzi mi o NPAS a nie o greengas.
  11. # 11
    AK z npas'em kosztuje prawie tyle samo co oddzielnie kupowany kałach i npas - nie żałuję. Poza tym jest wieksza szansa na brak cła wtedy.
    Dodatkowo - nadal sie zastanawiam nad NPAS'em. Zawsze można regulować fpsy magazynkami GG / CO2 wystarczy pasek z taśmy czerwony/niebieski i wiesz co masz założone. A redukować wypływ CO2? tylko chyba poto zeby dało sie wystrzelic 2magi na 1 kapsule = mozliwe. Ale tracisz zapewne sporo z zasiegu.