• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Wiem że to na tydzień przed Bornym, ale może wybiera się ktoś kto ma niedaleko, albo nie jedzie na Borne? Prawdopodobnie będę ja, Tomek i Echelon.
  2. # 2
    No właśnie, ja pisze sie na Modlin i Borne o ile mnie puszcza z pracy...to jedyna przeszkoda...nawet nowy samochód kupiłem,zeby bez problemu móc jezdzic na zloty;-)
  3. # 3
    Ja wybieram się podobnie jak Żukow - i tu i tam :)
  4. # 4
    @Owca - jako IIWŚ czy afgan?
  5. # 5
    Jeszcze nie wiem jaką będę miał koncepcję, ale raczej Afgan, bo muszę gdzieć wyprowadzić SWD na spacer :)
  6. # 6
    z tego co mi wiadomo to na dzien dzisiejszy razwiedka tam oficjalne nie jedzie, a i w razwiedce stanowisko strzelca wyborowego zajete jest ...

    pisze by nie bylo niedomowien np na bornym
  7. # 7
    A czy ja muszę jechać jako Razwiedka? ;) W sumie pytanie nie było "Czy Razwiedka jedzie?", tylko "Kto jedzie?" :))
  8. # 8
    nie no ok :) zle odczytalem pytanie
  9. # 9
    Ja napewno!!! Miałem pecha jak nikt! Pompa wodna mi nawaliła rozerwał sie pasek i to wszystko w pół drodze do Cieszyna, w okolicach Piotr.Tryb. Wkurzony jak 150!! Laweta mi więcej kosztowała niż naprawa. Ale Modlina nie odpuszczę!! Pozdrawiam
  10. # 10
    Jak napisał Kamil pojawiam się. Mam całkiem niedaleko więc, czemu nie :).
  11. # 11
    Jakims cudem wyżebrałem wolne na Modlin i Borne i jak nic sie nie popierdzieli u mnie w pracy to zalicze oba zloty. Skoro bedzie Kamil, Echelon i Antoni to trzeba sie wystawic po afgansku, taka mini próba przed Bornem. Bede w sobote(15 sierpnia) ok. 9-10.
  12. # 12
    Mam kawałek drogi ale postaram sie byc