• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Może mnie niewiedzącego ktoś oświecić czy kamizelka taktyczna ,,Skała"[dostępna w Red Zone]jest stosowana przez armie Rosyjską ,czy to tylko produkt na rynek cywilny.
  2. # 2
    Nie widziałem jej jeszcze w użyciu przez jakieś jednostki specjalne w Rosji.Na pewno nie jest to produkty tylko na rynek cywilny.Ponieważ Modox generalnie robi rzeczy militarne.Mogą być wykorzystywane zarówno przez cywili jaki i wojskowych.Co do szerszego użycia Skały w armii wydaje mi się to sprawą podpisana kontraktu.
    Jakieś jednostkowe przypadki mogą się zdarzyć.
    •  
      Foox
    • 2009-07-20
    # 3
    Nie jestem pewien, ale chyba widziałem ją na fotce z Gruzji, choć nie daje głowy, bo nie interesowało mnie to specjanie. Na pewno nie jest to popularny model.
  3. # 4
    Autor cytatu: SPECNAZ 2K9Nie widziałem jej jeszcze w użyciu przez jakieś jednostki specjalne w Rosji.Na pewno nie jest to produkty tylko na rynek cywilny.Ponieważ Modox generalnie robi rzeczy militarne.Mogą być wykorzystywane zarówno przez cywili jaki i wojskowych.Co do szerszego użycia Skały w armii wydaje mi się to sprawą podpisana kontraktu.
    Jakieś jednostkowe przypadki mogą się zdarzyć.

    Producent to nie modox tylko ANA-czyli producent typowo wojskowy.
  4. # 5
    Hę?

    Skałę akurat produkuje Modoks.

    PS. ANA też nie jest producentem "typowo wojskowym" (cokolwiek by to miało znaczyć).
  5. # 6
    heh, pomyliłem z gradem ;(
    muszę lepiej odsypiać, wybacz za motanie.
  6. # 7
    Dokładnie Ana produkuje odzież GIBDD ,OMON,MCZS. http://www.ana.spb.ru/images/prod/img/big/184.gif generalnie dla służb mundurowych.Tak więc jak napisał
    Kazik nie jest typowo ''wojskowym producentem''.
  7. # 8
    Ale chodzi tu o to, że to raczej i tak nie jest rynek cywilny. Chyba, że są jeszcze jakieś inne produkty, które są np. dla myśliwych czy wędkarzy.