• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1
    Chmm... Pisząc mikro reckę AKMS od Dboys zwróciłem uwagę na mały fakt. Brak magów gazowych do serii AKM i AKMS (charakterystycznych bananów)
    Mam taki mały pomysł aby stworzyć takie cudo samemu. Tylko jest wiele problemów. 1 to jaki wymiar ma zbiornik gazu w magach od AK74. Długość i szerokość potrzebuję aby stwierdzić czy takie cudo idzie jakoś upchnąć do bardziej zagiętego maga. Ma ktoś takie wymiary bebechów maga od RA-TEch albo GHK?
    Wiem, że to dziwny temat (z chorą nazwą :p), ale bulwersuje mnie fakt braku możliwości posiadania sensownego AKM'a na gaz.
    Jak bym miał wymiary to mógł bym popróbować stworzyć prototyp takiego maga.
    Widziałem kiedyś chińskie magi banany ale nie chcę taniochy, tym bardziej, ze przymierzam się do RED-Gazu (już rozwaliłem nim 2 repliki :D, nie od razu ale z czasem zawory nie wytrzymywały). Jakieś pomysły?
  2. # 2
    Kolega Jackall z wmasgu juz zrobił magi gazowe z 7.62 takze tylko sie wzorować.

    Pozdrawiam
  3. # 3
    SoP-PeL a masz jakieś dokładniejsze namiary na temat o tych magach na wmasgu? (bo ryłem i nic nie znalazłem).
  4. # 4
    Jedyny temat w którym poruszona jest ta kwestia: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=71080&hl=
    Tyle ze jest tu tylko o ładowaniu magów propanem a nie gg.
  5. # 5
    gg i propan to to samo...
  6. # 6
    No dobra panowie, ale... Tam nic nie ma o magach 7.62 na jakikolwiek gaz :)
    Choć temat przydatny, jak ktoś chce oszczędzić na gazie.
  7. # 7
    Chodziło mi o Propan Techniczny. Tańszy ale ma 30 psi więcej od normalnego.

    Iwan, na całym wmasg nie ma wątku o magach 7.62 na gaz, nawet jackall o tym nie wie skąd inni o tym wiedzą.
    Cytuję: "Jako, że wciąż dostaję pytania o sposób w jaki "tego" dokonałem (a cholerka, nawet nie mam pojęcia, gdzie się wygadałem, bo bynajmiej nie w żadnym poście)"
    Koniec cytatu.
  8. # 8
    Ok dzięki Denard. To rozjaśnia sytuację. Popróbuję sam coś pokombinować. Najwyżej będę latał z AKM'em i magami od 74. No cóż... :p