• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Ja to w dziurze mieszkam. ;P 13 k mieszkańców i zakłady chemiczne, 30 km od Wrocławia. W razie "W" skażenie może Wrocka sięgnąć. ;P

    Troszkę się OT robi, ale to szczegół.
  2. # 32
    Potfur - jak byłeś w technikum, to może mieli - pytanie czy dalej mają ;)
  3. # 33
    No przeca jak Potfur był w technikum to dopiero co Strugaccy tę książkę napisali :P
  4. # 34
    Autor cytatu: grigorijPotfur - jak byłeś w technikum, to może mieli - pytanie czy dalej mają ;)

    Nie mają - nie oddałem :D
  5. # 35
    Byłem w bibliotece w najdalszych zakamarkach mojej dzielnicy i JEST! Mam "Piknik..." :) Idąc za ciosem pożyczyłem też "Poniedziałek zaczyna się w sobotę".
  6. # 36
    Autor cytatu: KamilIdąc za ciosem pożyczyłem też "Poniedziałek zaczyna się w sobotę".

    Moje ulubione :D
  7. # 37
    Przeczytałem "Piknik...". Trochę zajęło, bo jeszcze Shoguna kończyłem. Książka fajna, choć akcji w samej Strefie nie jest dużo. Szkoda tylko, że rozkręca się w połowie 3 rozdziału i szybko się kończy.
    Zabawne jest to, że ani film, ani gra wzorowana na książce nie są do niej podobne (gra bo gra, a film bo Tarkowski - i wszystko jasne). :)

    Zaczynam "Poniedziałek...".

    (przede mną leży 600-stronnicowe tomisko z admina, nieruszone, kolokwium za tydzień, a szans na otwarcie tego straszydła zerowe :D )
  8. # 38
    a jakiego admina ? :)
  9. # 39
    Prawa administracyjnego ;)
  10. # 40
    eee a ja myslalem ze jakis systemow komputerowych