• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 1






    Jedyne 6000 euro ;)

    Jest jeszcze drugi film pokazujący wnętrze:
    http://youtube.com/watch?v=uLeTw-dB4qU

    Oraz trzeci pokazujący problemy ze szczelnością zbiornika z gazem:
    http://www.youtube.com/watch?v=ziQTLuyYe3k

    PS. Znalezione na Red-Alliance.
  2. # 2
    Jeśli możesz to rzuć linka do temat z red-alliance lub/i linka do miejsca gdzie można to kupić
  3. # 3
    za 6000 euro to rusek z magazynu 2 wały na ostrą gwizdnie
  4. # 4
    mógłbym prosić o namiary do tego ruska XD
    ...a tak serio to ciekaw jestem tego blow-backa i chętnie zobaczyłbym więcej zdjęć
  5. # 5
    Jedyny namiar jaki mam to jego konto na Youtubie (przy pomocy którego zamieścił filmiki).

    Autor cytatu: comradeSzotiza 6000 euro to rusek z magazynu 2 wały na ostrą gwizdnie
    Ilość świetnie odwzorowanych detali moim zdaniem sugeruje, że replika została wykonana na bazie jakiegoś "deko".
  6. # 6
    Strasznie biedny ten BB jak na gazówkę. Ale wykonanie zewn. zajebiste.
  7. # 7
    wg mnie na bazie jakiegos mgm-a (maso gabarynej makiety) z targow, wykonanie fajne a cena ... z d**y
  8. # 8
    potężny odrzut:), za tą kasę to blow back powinien być mocniejszy niż w WE.
  9. # 9
    Och, nie oszukujmy się - za tą cenę, to powinno być ich 10, a nie jeden. Moim zdaniem trudno taką ofertę poważnie traktować. Co nie zmienia faktu, że chciałbym taką replikę mieć ;)
  10. # 10
    10 to i tak byłoby zdzierstwo, ale takie "wynalazki" w końcu przenoszą airsoft na coraz wyższy poziom...
  11. # 11
    kupie sobie to cacko zamiast samochodu ;) swoją drogą jak na replikę to trochę przesadzili z ceną
  12. # 12
    Koleś chyba zarabia z 1000E miesiecznie - jeśli jego praca jest tak droga.

    Moim zdaniem to jest z dekowca na bank.
    Deko Abakana można kupic to co dopiero takiego VAL -a
  13. # 13
    Średnia krajowa w Polsce wynosi 750E, więc 1000E miesięcznie nie wydaje się jakimś przesadzonym zarobkiem...
  14. # 14
    750E?! Gdzie Ty tyle grigorij wyciągasz?!xD
  15. # 15
    dobrze platna fucha to kierowca TIR'a w iraku lub marynarz na statku handlowym kursujacym po oceanie indyjskim.
    w miesiac mozna sobie uzbierac na wała
  16. # 16
    tylko bez lanserki zarobkowej mi tu :P
    a co do wala to nie rozumiem co za tym i wintorezem wszyscy tak gonia ciekawa bron ale bez zbytniej spinki :) jak by ktos wychlopa zrobil to by mozna mowic o lansie
  17. # 17
    Autor cytatu: grigorijŚrednia krajowa w Polsce wynosi 750E, więc 1000E miesięcznie nie wydaje się jakimś przesadzonym zarobkiem...

    Grześ - brutto czy netto? Bo w netto nie uwierzę, a w brutto jak najbardziej.
  18. # 18
    brutto, ale to przecież nie oznacza, że nie można zarabiać więcej - to nie grzech ;)
  19. # 19
    Autor cytatu: xsnailxa co do wala to nie rozumiem co za tym i wintorezem wszyscy tak gonia ciekawa bron ale bez zbytniej spinki :)
    Po prostu jest to jedna z najbardziej charakterystycznych i popularnych konstrukcji na 9x39. A nie jednemu na wspomnienie o 9x39 kolba sama się rozkłada.

    Ludzie chcą urozmaicenia, a nie wszędzie pochodne AK ;) (ostatnio jedynie SWD się narobiło)
  20. # 20
    no jasne ze nie grzech :)
  21. # 21
    Autor cytatu: grigorijbrutto, ale to przecież nie oznacza, że nie można zarabiać więcej - to nie grzech ;)

    Łeeee tam brutto. Netto - to ja rozumiem.
  22. # 22
    Wracając do tematu. Koleś robił go od podstaw wszystko wycięte z bloku aluminium - szacun.
  23. # 23
    No to respekt - kawał dobrej roboty. Szkoda, że takiej samej głowy gość nie ma do interesów, ale może znajdzie kupca w Emiratach.
  24. # 24
    ciekaw jestem jak wykonal polimerowy magazynek i okladziny. (o ile nie sa z alu)
  25. # 25
    Magazynek akurat można kupić.
  26. # 26
    Jesli dobrze widzę, to tutaj można kupić "deko", czy "makietę" Wała:
    http://prom.ua/cs38172-zbroja/p100781-val.html

    2400 "czegoś", nie wiem co to za waluta (bo raczej nie ukraińskich "hrywien", które nie są mocną walutą).
  27. # 27
    Wysłałem zapytanie co to dokładnie jest, ile kosztuje i co z wysyłką za granicę :)
  28. # 28
    Jeśli to jest "deko" a nie ma certyfikatu CLK to jest to broń w myśl ustawy... tak daje pod rozwagę. (ye to chybe "jeuro") a "wał" jest ostry chyba - znajduje się w kategorii "broń myśłiwskai sportowa". Ale z drugiej strony "dostawa pocztą - no to ostrej tak by nie sprzedwali - może to wiatrówka? To by było piękne - pomijam cenę.
  29. # 29
    Też mi się wydaje że to euro, bo jak Kazik wyliczył w hrywienach (hrywnach?) byłoby to ok. 1000zł - ihmo za tanio na coś takiego.
  30. # 30
    jak wiatrowka to 1000 zl przy ich cenach by moze moze moglo byc